Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor jelenik meg szinkronosan...

Mikor jelenik meg szinkronosan a Hadak útján?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Remélem, soha.
2012. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. febr. 17. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Amit arról a filmről hallottam, attól a hideg ráz. :S

De egyébként is rühellem a szinkronizált filmeket. Ez a magyarok mániája, hogy mindent leszinkronizálnak, pedig az eredeti hangsáv a legjobb.

2012. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én láttam moziban feliratosan, nekem nagyon tetszett. Vannak benne durva részek, amiken elsírtam magam, de összességében nekem tetszik. Az igaz, hogy angolul sokkal jobb, csak kíváncsi lennék rá szinkronosan is.. :) Úgy valahogy jobban tudok a filmre figyelni, minthogy olvassam 2 és fél óráig.. :D De egyébként tényleg jobb az eredeti hang.
2012. febr. 17. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:

*****

Hát tudom hogy már feliratosan láttad és a szinkronosra vagy kíváncsi de ajánlom az oldalt itt biztos hamarosan felteszik :) én is mindig ezen nézek filmet...

Egyébként miről szól ???? (kiváncsi lettem :D nagyon szeretem a lovas sztorikat) :D jófilm ??



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Háát, nem akarom elmondani, mert utána neked nem lesz izgalmas :P Jó film, nekem nagyon tetszett, szerintem nézd meg előbb feliratosan, angolul tényleg jobb szokott lenni :)Zsepit készíts, én legalább háromszor elsírtam magam rajta.. :D A linket köszi, ismerem. (:
2012. febr. 17. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmmm de kíváncsi vagyok szeretem a megható lovas filmeket meg végülis mind1 az csak lovas legyen megnéézem amint lehet lehet h még maa :D Sziveseen :D
2012. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajj am ink énköszi a filmötletet :D *-*
2012. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szivesen :D
2012. febr. 17. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!