Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas film! Alina álma,...

Mimika kérdése:

Lovas film! Alina álma, Vakvágta a jövőbe című filmeket szeretném megnézni neten, de nem találom sehol. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
esetleg linket küldenétek?
2012. febr. 19. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A vakvágta a jövőben c. film megvan nekem! Ha esetleg az is elveszett a többi megavideós filmmel együtt, akkor feltölthetem. Az Alina álmát viszont csak torrenten lehet leszedni... legalább is eddig úgy volt.
2012. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
moovie.cc oldalon egy csomó online film van, nézz körül
2012. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott nincs fenn! Az az igazság, hogy ahogy volt ez a balhé a megavideoval kapcsolatban, rengeteg olyan film van, amit most nem lehet se letölteni, se megnézni. Időbe kerül, amíg mindet pótolni tudják, és egy másik fájlmegosztóra feltöltenek. Nekem megvan pár lovas filmem, és arra gondoltam, hogy feltöltöm youtube-ra vagy valahova. Írok privátot, ha készen vagyok vele.
2012. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké,köszönöm :)

Utolsó-Ha feltudtad tölteni akkor légyszives majd írj nekem :)

2012. febr. 23. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!