Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Békéscsabai váradi lovasfarm?...

Békéscsabai váradi lovasfarm? Valaki tud róla valamit?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy hol van, és lehet hogy odafogok járni mert az közel van. Nem vagyok teljesen kezdő, sokat tudnék segíteni, az is érdekelne,hogy néha segítségért tudnék e ingyen lovagolni. Előre is köszi!! (:
2012. febr. 19. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csabai vagyok, de nem tudom, hogy hol van... Elmondanád körülbelül légyszi?
2012. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát, ha tudod hogy hol van kisrét, az sok segítség...kisrét 87, van ott kisrét elejénél (azért tudom ennyire mert arra fele lakik mamám :) ) van ott egy körforgalom, és ott balra kell lefordulni..annál tovább sajnos nagyon én sem tom mert még nem voltam ott :DD
2012. febr. 20. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, én a Nagyrét valahányba járok:D Nem tudom merre van, egyszer elmegyek arra:) Nem értetted véletlen félre amúgy a nevét?:O
2012. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Télleg van itt csabán olyan sajnos nem tudom, hogy milyen de hoztunk egyszer onnan régebben egy lovat. A Tulaj többet sajnos nem tudok :/
2012. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tuti van olyan :DD Majd egyszer megkeresem és akkor beszámolok róla nektek. XD
2012. febr. 25. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!