Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mit csináljak?

Noni2000 kérdése:

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szőregen egy lovardában van egy ló és az a neve hogy Léna.

Nagyon szeretem és olyan gyönyörű. De nem tudom megvenni, még féltartásba se. És félek hogy eladják. Ráadásul abba a lovardába nem mehetek. Hogy szerezzem meg Lénát. léccives normális válaszokat kérek.


2012. febr. 20. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Mi a fenét lehet erre normálisan válaszolni? Ha nincs pénzed, akkor nincs, itt vége a törénetnek. Vagy mondjam, hogy menj el dolgozni? Könyörögj a szüleidnek? Szeritem ezekkel nem mondok újat...
2012. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meg venni sehogy nem tudod akkor nincs ötletem..
2012. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mailerdeamon ***** válasza:

Ha nem tudod megvenni vagy bérelni akkor erre sajnos nincs esély. Azt nem ajánlom, hogy lopd el. :)

Ha a környékre veszik meg lehet, hogy fogok tudni vele tartani a kapcsolatot.

2012. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolonak mondom hogy választ kértem nem dumát, Az útolsó kettőnek köszönöm :)
2012. febr. 20. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem tudsz csinálni, ha eladják eladják. Amúgy megvan egyáltalán hirdetve?

Nekem is volt olyan ló, amelyiket kedveltem és eladták, de túléltem, mindig jön egy másik.

Egy barátnőmnek 2 éven belül 2 is ló is elpusztult a kezei között (nem az ő hibájából) szegénykém nagyon szerette őket, de talpra tudott állni és most egy új lovon gondolkodik, mert nem szeretné feladni a hobbyját.

2012. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg van a válasz, várok, és több válasz nem kell köszönöm
2012. febr. 20. 14:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy is van egy hely ahová mehetek.
2012. febr. 20. 14:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!