Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek Bobherceg I...

Mi a véleményetek Bobherceg I Botrányhős, Rádiháza Rendetlen és Linkel nevű lovakról?

Figyelt kérdés
A lovamnak ezek az ősei és kíváncsi vagyok tud-e róluk valaki valamit :)
2012. febr. 29. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Bobherceg

[link]

NEm tudom erre gondolsz-e de itt van a Linkel nevű ló is

2012. febr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ezt már én is néztem, igazából arra gondoltam, hogy valaki dolgozott-e már velük vagy látta versenyen esetleg és hogy mit gondol róla.
2012. márc. 1. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Linkellel szeretett volna fedeztetni egyik ismerősöm, nem vemhesült a kancája 3xra sem, de ez persze lehet a kanca hibája is. Az viszont kiderült időközben, hogy Linkelnek lábproblémái vannak, és ezeket általában örökíti is. Egyébként szeretik, mert jó mén, állítólag nyugodt, jól kezelhető csikókat adott.

Ismerek egy Linkel apaságú kancát, szívesen ugrik és nem is igazán szemesnek mondható, síkon nagyon könnyen kezelhető.

2012. márc. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. A mi kancánk is nagyon nyugodt. Ezt nem értem: nem is igazán szemesnek mondható. milyen lábproblémákról hallottál?
2012. márc. 3. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy csak nagyon ritka az, hogy megnézi az akadályokat. Azt nem mondták, hogy milyen konkrétani milyen lábproblémái vannak, de szerintem ínproblémák, mert szerkezeti problémák miatt nem engedték volna fedezni. De ez azért érdekes, mert akit ismerek kancát - oké, ő csak egy a sok csikója közül - nagyon jó lábakkal rendelkezik, nem panaszos.
2012. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)Remélem nekünk is szerencsénk lesz vele.
2012. márc. 4. 19:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!