Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tippeket tudnátok írni?

Tippeket tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szoktam lovagolni(nagyon szeretem a lovakat is)és most megyek át egy másik lovardába. Már volt egy szintfelmérő, hogy milyen csoportba kerüljek, és azt mondták, hogy mehetek a haladók közé.Nagyon meglepődtem, mert én nem érzem úgy, hogy ilyen jó lennék. Az is zavar, hogy én még csak 12 éves vagyok és nálam sokkal idősebbek vannak abba a csoportba.De most az a lényeg,hogy pénteken lesz a próba óra és ha nem sikerül jól, akkor a középhaladók közé kerülök.Légyszi írjatok tanácsokat!Főleg a kéztartásról.
2012. márc. 6. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hm, ilyen csoportokról még nem hallottam. Nem lesz semmi baj, nem véletlen kerültél oda, ahova:) Ököl mindig állítva, a szár ne legyen megcsavarodva, a kezed a szár folytatása könyékig, nem rángatod a ló száját, stb...:)
2012. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

Biztosan megvan hozzá a megfelelő tudásod, ha abba a csoportba kerültél, arra pedig csak nyugodtan legyél büszke, hogy a többiekhez képest fiatalon kerültél be hozzájuk, ez azt jelenti, hogy bizony ügyes vagy. :)

Próbálj könnyű kézzel lovagolni, használni a csizma és testsúly segítségeket is, és engedd el magad, ha rágörcsölsz, akkor a kezeden fogod felhúzni magad, az kényelmetlen lesz a lónak, ő is feszültté válik. Hidd el, hogy meg tudod csinálni! :) Sok sikert

2012. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!