Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a jó a lovaglásban?

Mi a jó a lovaglásban?

Figyelt kérdés

én egyszerűen IMÁDOM és pontosan tudom hogy miért. de ha valaki megkérdezi hogy miért egyszerűen nem tudom kifejezni. olyan tökéletes *-* megnyugtat és imádom azt a környezetet meg a lovakat <3 :)

de ha ezt elmagyarázni próbálom olyannak aki nem érti ezt és nem ült lovon akkor szerintem nem nagyon győzném meg ezzel... ha nektek feltenne valaki egy ilyen kérdést és meg kellene győznötök akkor mit mondanátok neki? :) lécci csak normális válaszokat írjatok :) előre is köszi :)


2012. márc. 11. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
1%
Semmi.
2012. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem azt kéne mondanod, amit az előbb leírtál. :)
2012. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Hát igen, aki nem szereti a lovakat az nem is tudhatja. :)

Erre mondják hogy ez olyan, hogy aki nem volt szerelmes még nem tudja hogy milyen.:D Én sem tudtam soha megmagyarázni hogy mit szeretek benne,de a lovaglás mára az életem részévé vált.:) Meg egyszerűen a lovak is, ha nem is lovagolok megnyugtat ha velük lehetek.

Kedves első válaszoló, miért olvasol el lovas kérdést, hogy ha nem érdekelnek a lovak?! Amihez nem értek és nincs közöm nem szólok bele.

2012. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Én ezt mondanám:

Azért, mert nagyon szeretem a lovakat, és attól függetlenül, hogy ez egy veszélyes sport, mégis nagy biztonságban érzem magam, és nagyon megnyugtató. Így tudok igazán kikapcsolódni, és összhangban lenni a lovammal.

2012. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Én ezt mondanám: A lovaglás élménye, és a lovak között lenni kifejezetetlen, amit nem lehet szavakba önteni. Ha valaki azt kérdezi, mi a jó a lovaglásban, mit szeretsz a lovakban, akkor azt mondanám,hogyha nem ültél még lovon, akkor soha az életben nem látod értelmét! Én egyébként kb. 5 éves korom óta IMÁDOM a lovakat, és szetintem már születésen óta bennem van ez. Most ez nem ide tartozik, de a nagymamám testvére és férje RENGETEGET lovagolt, és még az olyan 1965-66-os évben le van fényképezve, ahogyan lovagol sokac ruhában. Meg van még egy kép, amin átöleli a ló nyakát <333 Ne tituláljatok hülyének, de olyan szeretni és rajongani a lovak iránt, mintha szerelmes lennékk !!! <3333 Most azt gondoljátok hogy hülye vagyok de ez tényleg így van!! Ha csak a lovakra gondolok máris melegség "önti el a szívemet" !! Ez kimondhatatlan érzés!! Szüleim is mindig kérdezik, hogy mit szeretsz annyira a lovakban.. Hát erre inkább nem mondok semmit.. :D Szóval IMÁDOM a lovakat!! Ha egy fogalmazást kéne írnom, akkor legalább százszor leírnám, hogy imádom õket!!! *_* és csodálomm
2012. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Bírom, hogy minden normális, lószerető válaszoló le lett pontozva(Y) Drága, aki végig pirosoztál, attól, hogy te a gép előtt arcos-harcoskodsz, más még teheti, amit szeret, és élvezheti az életét, veled ellentétben, akinek az a legnagyobb szórakozása, hogy itt oltogat embereket olyan dolgokkal kapcsolatban, amiről semmit nem tudsz:)


Egyébként azt, hogy a lovakkal lehetek, hasznosat csinálhatok, kialakíthatok valami kapcsolatot más élőlényekkel... Lovaglásnál látod, hogy fejlődsz valamit, és ez jó érzés, hogy valakivel közösen éred el a célt, és hogy szereted, és érzed, hogy ő is... Olyan, mintha lenne egy barátod, akivel egyszerűen tökéletes a kapcsolatotok, azzal a különbséggel, hogy ez ezerszer jobb:)

2012. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
16%
Én speciel csak azt pirosoztam le, akinek irritált az egy 9 éves írásmódjával vetekedő, zseniális megfogalmazása...
2012. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Hát, akkor itt valószínűleg mindenki 10 alatt van, mert egy kommentet nem láttam 50% felett..(H)
2012. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó elõtti: kinek a megfogalmazása olyan???
2012. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
ilyenkor bezzeg nem írsz...
2012. márc. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!