Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tud Jász-Nagykun-Szolno...

Valaki tud Jász-Nagykun-Szolnok megyében jó lovardát?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyat, ahol az oktató lelkiismeretesen tanít és ami jól megközelíthető tömegközlekedéssel is.


Előre is köszi!


2012. márc. 16. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Pontosan Szolnokon? Én szolnoki vagyok. Ugyan a busz nem megy be, és gyalogosan beletelhet negyedórába amég leérsz a buszmegálló után a lovardába de biciklivel és autóval kényelmesen meglehet közelíteni. [link] a képek le vannak szedve mert megújult a honlap a fedeles miatt ami most épül, de a facebookon is megtalálod. Én itt lovagolok.

Vagy még van a Széchényi lakótelepen is egy nagyon jó lovarda ahol Hargitai János az oktató, aki nem csak híres díjugrató de nagyon jó lovas is.

2012. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én is szolnoki vagyok és Rákóczifalvára járok lovagolni a Gaál-Kata Lovasudvarba. Nagyon jó hely, jófej oktató, versenyeztetés, sok iskolaló. A buszmegálló kb. 10 perc sétára van tőlük, de amikor én mentem hozzájuk az első pár alkalommal ki is jöttek értem kocsival! Keress rájuk a neten is fenn vannak meg facebookon is.
2012. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 17. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is szolnoki vagyok. Rákócziújfalura járok lovagolni de onnan hamarosan visszaköltöznek a szolnoki lovardába, mert állítólag A Hargitaiék tönkrementek.
2012. ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Besenyszög határában most épült egy új lovarda, asszem Patkószög a neve, egy fiatal csaj oktat, szerintem nagyon jól, meg türelmes is, velem legalábbis az volt :))

Szolnokról a besenyszögi busszal kell a végállomásig menni és onnan pár perc gyalog.

2012. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :))
2012. jún. 3. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nem rég járok ide de nagyon bejön! :)

2013. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szió :)

Én is szolnoki vagyok, először a kaán károlyra jártam lovagolni, S. Papp Jenőhöz.

Most azt tervezem hogy átmegyek a millérre és lovat is tartok ott :)

2014. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!