Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek? (ló, kép)

Mi a véleményetek? (ló, kép)

Figyelt kérdés
A ló egy 13 éves, herélt!
2012. márc. 20. 16:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Bocsi itt a kép: [link]

[link]

2012. márc. 20. 16:33
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz, átlagos. A jobb hátsó inán talán van valami kis göb, de nem biztos, nem látszik rendesen. A faráról hiányzik némi izom (nem is kevés), de ez ugye fejleszthető. A nyakára és a combjára is mehet még izom. Összességében nekem szimpatikus. Viszont ha jól látom, nincs sütve...?
2012. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs! Kupec ló volt sajnos! :S
2012. márc. 20. 16:41
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezért a fajtáját se tudjuk igazán.
2012. márc. 20. 16:42
 5/13 anonim válasza:

:S Rossz lehet neki :S

Szegény...

2012. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rossz volt, már nem! :D de a személyiségét azt rendesen hazavágta, na mindegy, ez nem lényeg. :9 Jöhetnek a vélemények!
2012. márc. 20. 16:47
 7/13 anonim ***** válasza:
A farára tényleg mehet még bőven izom, de azon könnyen lehet segíteni. Viszont a lábai nem tetszenek, főleg a bal elsőn látszik: Az ínja nagyon csúnya nekem, teljesen görbe. A hátsó patái egy picit el vannak kopva és egy kicsit talán tehénállása is van, bár nem vészes, és csak szépséghiba :)
2012. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem rossz paci. Viszont a fara tényleg nem tetszik! =/

De lehet rajta még dolgozni, hogy szép legyen! :)


Anno mikor vettük a lovakat mi is papir nélkülieket vettünk..Jól le is lettünk b*szva! :)

De már azóta chippeltetve vannak, és lóútlevéllel is rendelkeznek! Tehát én ezen a papiros ügyön nem nagyon huztam fel magam..Hisz 1 hét alatt meg voltak a papirok! :) Az legyen a legkisebb DE kinek mi a VÉLEMÉNYE! :)

2012. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Érdekes, hogy a nyakán nem látszik, hogy egyébként rövid. Fa farán lehet, hogy nincs elég izom, mert szegénykém elég rossz belovaglásban részesült, és még most kell újra visszahozni mert eléggé visszatartó és nem támaszkodik. De idővel, remélem! :) Érdekes, hogy említettétek a bal mellső lábát mert azt a lábát félti is. Mm akkor elkezdi csipkedni magát és sunnyogni pedig nem nyom egyikre se.
2012. márc. 20. 19:32
 10/13 A kérdező kommentje:
Milyen az a tehén állás?
2012. márc. 20. 19:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!