Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vehetek ápolószereket és...

Vehetek ápolószereket és eszközöket olyan lónak aki nem az én lovam de a gazdája nem törődik vele csak én?

Figyelt kérdés
A gazdája csak a bértartás fizetésének a napján jön ki, és néha még csak rá se néz a lovára. Egyedül én lovagolom és foglalkozok vele. Én imádom azt a lovat, nem értem mit nem szeret benne senki.. És arra gondoltam veszek patakaparót, gyökérkefét, sörénykefét, sörényfényt, lósampont, és az ő táskájába tartom majd ami eredetileg az ápoló eszközöknek és szereknek lett véve. Az ápoló eszközökre/szerekre ráírnám a ló nevét is. Szerintetek?

2012. ápr. 3. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? :) Nekem is van mindenem, saját lovam még sincs. :)
2012. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen vehetsz :)
2012. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egyébként is megengedi a gazdája hogy foglalkozz vele, akkor igen. Egyébként meg meg kéne kérdezni :)
2012. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon érdekli, hogy ki foglalkozik vele! :) Köszönöm a válaszokat! :)
2012. ápr. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!