Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jár valaki Mohács (közelében)...

Jár valaki Mohács (közelében) a Gerber lovasbirtokra lovagolni?

Figyelt kérdés
Az ismerősöméké a lovarda,de még csak egyszer voltam ott,mert nincs alkalmam kijárni,mivel én 2-3 órányira lakom onnan... Lenne egy ló akit már nagyon régóta ismerek és nagyon szeretem. Pár éve ott élt,ahol én lovagolok,csak eladták és odakerült,arra a birtokra. Csengének hívják és 2004-es születési, valaki tud nekem információt mondai,hogy hogy van,ki lovagolja stb.? évek óta nem láttam.
2012. ápr. 7. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
IGEN!!! MOHÁCSON LAKOM ÉS ODA JÁROK LOVAGOLNI!! ÍRJ!!!
2012. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
CSENGE NAGYON ARANYOS LÓ! AZT HISZEM HEGEDŨS ZOLTÁNÉ!
2012. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és mindenki lovagolja! A lovardai lovak: Asterix, Élmény, Dáriusz, Csenge!!
2012. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy Kölkeden van! És imádom azokat a lovakat! A legszebb lovak között van Csenge pacii <3 Meg a Bogi is :))
2012. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ha beírod, hogy Gerber Birtok, kiadja a net :))
2012. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de jó köszönöm,igen az oldalt láttam már és ismerem a Hegedűs Zolit! Az ő lovardájábol hozták el Csengét,ott kezdtem lovagolni,már nem ott lovagolok,de odajárok még gondozni a lovakat és segíteni alovásznak. Nagyon hiányzik a Csenge,de apum nem hajlandó elvinni, a benzin ugyebár -.-
2012. ápr. 7. 18:31
 7/11 A kérdező kommentje:
Él és virul? Úgy meglátogatnám már! :(
2012. ápr. 7. 18:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Lefényképezem neked!! Igenn!! Él és virul!! A Szabados Ákos is lovagolja! Nagyon szép kis szürke a Csenge! Még nem lovagoltam rajta , õ az egyetlen lovardai ló , akin nem lovagoltam még. Meg hát A Reményen, az Asterixen, az Élményen, a Dáriuszon és a Juharon lovagoltam eddig :)) Meg született egy kiscsikó is március 31-én :)) Meg meghalt most 4-én a Sejtelmes :(( Szegény :"((
2012. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen,hallottam,hogy meghalt egy ló :(( van facebookod??
2012. ápr. 8. 10:03
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a Csengét úgy ismertem meg,hogy elvolt rontva,mert a régi gazdája egy "kissé" súlyos eber volt és amikor lovagolt rajta,nagyon beleült a hátába és ezért a Csenge csúnyán járt ,húzta a lábát. Állandóan rángatták a száját ezért,amikor meghúztuk a szárat,(hogy álljon meg) nem megállt,hanem elindult könnyű vágtába. Nekümk kellett megtanítani megellni,finoman járni stb. :/ :)
2012. ápr. 8. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!