Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Színeslovas szettek. Hol?

Csakegylány_01 kérdése:

Színeslovas szettek. Hol?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy melyik lovasboltban lehet venni szép, színes lovas szetteket. Az sem baj, ha külön külön vannak a bolton belül, csak lehessen jól összeválogatni. Amire szükségem lenne: Nadrág, mellény, izzasztó, ínvédő.


És amúgy sötétpej herélthez szerintetek milyen színek illenek?


Előre is köszi!:)



2012. ápr. 8. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Horze-ba vannak jó kollekciók, nézzél körül :)
2012. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 saccccckkkkkkóóóó ***** válasza:
100%

aranypatkó , horze boltokban

szerintem halványkék j lenne hozzá vagy tűzpiros vagy bordó :)

2012. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami jó zöld is jól mutatna rajta.

Horze, KLP...

Mondjuk szerintem az azonos színű naci, mellény, izzasztó nagyon sok együtt, ha csak jól mennek egymáshoz, az jól nézhet ki.

2012. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

horzéba amugyis van 1 olyan összeállítás h rózsaszín-fehér-lila-fehér-kék-fehér csíkos:))))) ez kancához jó:)

fiú lóhoz meg van 1 olyan h sárga-fehér-zöld-fehér-barna fehér csíkos:) nekem nagyon tetszenek a mostani szettek:) nyeregalátét, pulóver és zokni, nadrágok is vannak nagyon jók pl van barna lovaglónacid hozzá barna mellénnyel nagyon jól néznétek ki a lóra meg barna fásli vagy sárga pl, vagy sárga ínvédő:)

2012. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lovaswebaruhaz.hu , szuuuuppi jó színek vannak kategorizálva!
2012. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!