Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Tegnap játszottm a lovammal futkososat..xD /annyit takar,hogy hivtam miközben mentem ő megjött./ És annyira bele lendült,hogy elkezded felém vágtázni bakolgatni../egy jóó nagy lóról van azért szó..xD / És persze én megjettem és kimenteem..xDD szerintetek ez gáz? Esetleg valamit jelenthet???:d

2012. ápr. 9. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem csak játszott! :) De azért csak óvatosan ilyen játékokkal, még megsebesít , persze véletlenül.. ja,és ne játszatok "kergetőset" x"D !
2012. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Egy ló felém robogna, én is megpattannék onnan...
2012. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem.:d Köszönöm a válaszokat.:d
2012. ápr. 9. 15:45
 4/10 anonim ***** válasza:
De ééédes. Na nem az, hogy rádrugdal, de tuti nem akart bántani, csak neki ez esett jól. Játszik:)
2012. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha üget melletted, az okés, de bakolni nem bakolhat, ezt meg kell vele tanítanod. ha ilyet csinál legközelebb, fordulj vele szembe, akár el is indulhatsz felé egy határozott lépéssel, közben hangosan mond neki, hogy nem! (én egy nőies eee!-t szoktam használni :D), a kezeidet is vállmagasságba emelheted, hogy magabiztosabbnak tűnj. jó, ha ilyenkor van nálad egy hosszúpálca vagy vezetőszár - ezzel nem kell megütni feltétlenül, a kezed "meghosszabbításai"
2012. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell fogócskát játszani egy lóval. Semmit nem érsz el vele, csak azt, hogy véletlenül megsérülsz, ugyanis a ló nem tudja, mennyivel erősebb nálad (még nem tudja, de ha így haladsz, azt is megtanítod neki).
2012. ápr. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem bakolgatott csak ugy feldobta picit a seggét xD:d
2012. ápr. 10. 15:01
 8/10 x) ***** válasza:
Persze, nem a legszerencsésebb dolog fogócskázni a lóval de én is sokszor csinálom. Én úgy oldottam meg hogy mindig a karám szélénél futottam, így ha rájött a 5 perc ki tudtam ugrani. Egyébként én úgy neveltem ki belőle a rugdosást, bakolást hogy mikor csinálta otthagytam a p.csába és 20 perc múlva visszamentem.
2012. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 saccccckkkkkkóóóó ***** válasza:
szerintem csak játszott, benne volt a játék hevében, biztos nem akart megijeszteni :)
2012. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm:dd Szerintem is h csak benne volt a játékban már..xDD
2012. ápr. 10. 18:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!