Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak ilyen gyakorlatok?...

Vannak ilyen gyakorlatok? Vagy egyáltalán lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy vannak olyan tornagyakorlatok, amivel a combot, és a vádlit lehet erősíteni? Mert a jövőhéten megyek először lovagolni, és arra gondoltam, valahogy lehetne e edzeni a lábamat? Vagy ez egy nagy butaság, nem érdemes?


(bocsi, nem nagyon tudom, melyik kategóriába írjam a kérdést. ha nem ide tartozik, légy szíves tegyétek át!)


2012. ápr. 17. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
guggolás, kitörés. ha az oldaladon fekszel, kinyújtod a lábad, és emelgeted, akkor az is segíti. de ha először mész lovagolni, akkor nem igazán értem, hogy minek kell erősíteni.
2012. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogj egy medicin labdát, vagy valami nehezebbet, tedd a combod közé és rugózz vele egyenes háttal, esetleg sétálj vele. Meg csinálj kitöréseket. Vádlit meg lehet lépcső szélén állva rugózva erősíteni.
2012. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a leírtak... de az izomláztól nem ment meg semmilyen tornagyakorlat.. ugyanúgy meglesz a leszálláskor az érzés hogy alig bírod összezárni a lábaid és mire hazaérsz kész az izomláz, és csak a folyamatos órák után múlik el,mert a lovaglás olyan izmokat is megmozgat amiről eddig nem is tudtál. Szóval ha csak hetente jársz mindig meglesz utána az izomláz, egyre kisebb mértékben de lesz. Legalábbis ez az én tapasztalatom:)
2012. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Igen, gondoltam, hogy lesz izomlázam, de azért gondoltam, jó lenne valami mégis :)
2012. ápr. 18. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!