Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajta lehet? (:

Milyen fajta lehet? (:

Figyelt kérdés
Már kérdeztem egyszer, de rossz volt a kép. Ez meg magasabbról van fényképezve, de sajnos csak ilyet találtam.. . [link]

2012. ápr. 25. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valami arab félvér.
2012. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szeintem is lehet benne valami arab .:D Bár nem kérdezted, de nekem annyira nem tetszik amikor a kötőféket nem veszik le a lóról és úgy adják rá a kantárt..
2012. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem gondoltam volna,hogy pont arab lehetne benne, de egyébként szerintem se szép. Ha lehet én sem hagyom rajta.

:)

2012. ápr. 25. 15:40
 4/13 A kérdező kommentje:
mármint a kötőfék alatta nem szép
2012. ápr. 25. 15:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Meg ez nem is lovaglókantár ami rajta van, azt sem ártana beszerezni... Valamint jó lenne odafigyelni a nyergelésre, a nyeregalátéten a bújtatókat használni és vigyázni, hogy a nyeregalátét mindig látsszon ki a nyereg alól, elöl a térdtámasznál is!
2012. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem valami Shagya arab-Angol telivér párosítás lehet.
2012. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát én nem tudok lovagolni, csak érdekelt h milyen fajtájú a ló, mert nem tudják. de köszi a tanácsokat :)
2012. ápr. 25. 20:38
 8/13 anonim ***** válasza:

inkább valami póni, szerintem köze sincs se a telivérhez, se az arabhoz.

mekkora, 140 körüli?

2012. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az arab is telivér már nem azért. xD (arab telivér)

Amúgy abban igazad van, hogy van benne valami póni is, de inkább arabos. Nem muszáj kerek seggűnek lennie mivel nem tisztavérű. Bár inkább egy sima magyar félvér.

Bár ha engem kérdezel, lipicai-arab párosítás.

2012. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kicsinek tűnik egy "lipicai-arab párosításhoz". Igaz, már az előző kérdésedhez leírtam, de megint elmondom, hogy szerintem valami welsh lehet benne, nem tudom, hogy A vagy B vagy cob, de ez nem is lényeges. Vagy lehet hogy valami sportpóni keverék.
2012. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!