Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Melyik a jobb márka?...

Lovasok! Melyik a jobb márka? Horze vagy fouganza?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Horze of course :)
2012. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Horze
2012. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Én mind a 2 vel megvagyok elégedve , de akkor már inkább a Horze.
2012. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Még szép, hogy a horze. Hiszen az egész áruházlánc a lovakon alapul, a Fouganza pedig a Decathlonnak egy apró "mellékmárkája". Sem minőségileg sem választékilag nem ér fel a horzéval.
2012. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor horze :)
2012. ápr. 27. 20:56
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Egyértelműen a Horze. Én a fugát is szeretem, de tény, hogy nagyobb a választék a Horzenál, és minőségibb is. Viszont ha hobbiból lovagolsz, és szükséged van egy olcsó izzasztóra, akkor vehetsz Fouganzásat is, ugyanolyan jók mint a többi, max nincs rajta mindenféle csicsa. Szóval hobbira jó a Decathlonos cucc is, ha versenyzel, és megengedheted magadnak, jöhet a többi. De ettől a fugás ugyanolyan jó, ápolószereket, mindenféle dolgokat megvehetsz ott, inkább neve nincs akkora, mint a többinek.
2012. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem pedig Fouganza. Illetve minőségileg kb. ugyanolyan a kettő, csak a Horzének nagyobb a neve, azt kell megfizetni. Pedig nem tartósabbak a Horze cuccok, nem is jobbak. Pár dolog, pl. nyereg lehet, hogy jobb a Horzéban, azt nem tudom, de kötőféket, futószárat, izzasztót, ilyesmiket én már régóta csak a Decathlonban veszek.
2012. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a Fouganza nem valami jó márka. Vettem egyszer 2 nadrágot, és 2 év alatt mind a kettő, olyan lett, mintha legalább 10 év intenzív lovagláson lennének túl. Most meg 3 éve van egy fekete-piros Horze, semmi baja sincsen. Meg az ismerősöm nyeregalátéte is egy éves, és bolyhosodik!
2012. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképp a Horze, fouganzánál kb nincs semmi választék, de az mellette szól, hogy olcsó. De fouganzás lábszárvédőm 4 évig szolgált, szóval elég strapabíró volt, szóval ha valaki olcsóbban megszeretné úszni és nem versenyszerűen lovagol, hobbira a fouganzás cuccok is megfelelnek :)
2012. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Mindkettő elég gagyi, nem tartósak, a bőr termékeik minősége, pedig egyenesen rossz. Hobbira tökéletes mindkettő, de versenyfelszerelésre érdemesebb, valami jobb minőségű felszerelésbe beruházni, ami évekig is kitart.
2012. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!