Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hogy oldjátok meg lovastúra...

Ti hogy oldjátok meg lovastúra közben az ivást? Hol tartjátok az innivalótokat?

Figyelt kérdés
Én idáig mindig övtáskában tartottam.. de onnan macerás kiszedni..és csak kevés fér bele.. ti hogyan oldjátok meg?

2012. ápr. 28. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam vinni, de van olyan spéci izzasztó amibe van zseb! Lol

Vagy western nyergeken. Meddig lovazol ? Hol?

2012. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Isaszegre megyünk holnap, és az a gond hogy lovardai ló.. szóval nem tudok ilyeneket rárakni.. és ha meg nem iszom akkor meg leszédülök a lóról, főleg ilyen melegben. :D
2012. ápr. 28. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél fel egy hátizsákot, bár az is macerás.. Nincs valami Fila vagy valami ilyen táskád, ami nem akkora mint egy iskolatáska, de az övtáskánál nagyobb? Keresztben a hátadra vagy a hasadra tennéd, és csak hátranyúlnál a vízért... (Azért a filához hasonlítom, mert azt mindenki ismeri kis országunkban..:)
2012. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy pedig nyeregtáska.

Egyébként a zsebbel ellátot nyeregalátét sem olyan nagy cucc, de akkor figyelni kell (amúgy a nyeregtáskánál is), hogy egyenlő súly legyen a két oldalon.

Én is a hátitatyót javasolnám.

Jó lovaglást! :)

2012. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig betervezünk egy két kocsmát, aztán lehet inni ott mindent, szódát, sört, üdítőt :) Esetleg nyeregtáskába simán elfér egy fél literes.
2012. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] Vegyél egy ilyen nyeregalátétet és így már van mibe rakni, vagy vegyél nyeregtáskát külön. Nekem is ilyesmi a nyeregalátétem csak az zöld és a táska bőrből van. :)
2012. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek magammal cipelni semmit, ha hosszabb útra mennék, akkor nyeregtáskában, vagy a táskás nyeregalátétben elférne egy kis víz. De inkább keresnék a falvakban utcai kutat, hordozható vödörből ott lovat is lehet itatni.

Illetve ez is jó lehet: [link]

2012. máj. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!