Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mennyit ér Overdos...

Szerintetek mennyit ér Overdose farokszőréből egy darab?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősünk gondozta Overdose-t Alagon és ő hozott nekem egy tincset.:) Mennyit fog érni pár év múlva? Vagy egyáltalán van értéke?

2012. ápr. 28. 15:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Semennyit nem fog érni. Tegyük fel megveszed (most csak mondok valamit) elkezdesz vele dicsekedni , hogy van egy db szőrszál a farkából?! Szerintem mindenki nagy ívben szarik rá.xd


Arról meg , hogy milyen reményeket váltott be vagy milyeneket nem csak annyit , hogy azért óriási reklám ez a ló a magyar lóversenyre nézve. Azért egy Royal Escoti 4. hely nem olyan rossz és az ottani versenyeken nem parasztfalváról hozott lovak ellen állt ki . Valamennyi közülük a világ legjobb lovai közé tartoznak, még ha nem is hosszútávú ló de azért így is nagy szó , hogy van egy ilyen ló.

2012. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Keress fel egy lószőrékszer készítőt és csináltass belőle pl egy karkötőt. a lószőrékszerek elég drágák, még ha nem is Dózié, akkor is ér több, mint tízezret.
2012. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem semmivel sem ér többet mint egy másik lóé. Amúgy is egy pár lószőr miatt nevetséges lenne mondjuk DNS vizsgálatot csinálni mert csak úgy lehetne kideríteni.

Pár év múlva? Kb. ugyan annyit, mert ha nem történik valami Overdose-al akkor még mindig élni fog ugye, és akkor is lesz fara természetesen.

2012. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14%
munkalovasa az ismerősöm, ismerem egész alagot... vágatok ennyierővel magamnak ez hülyeség;)
2012. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!