Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol találhatnék lovas munkát...

Hol találhatnék lovas munkát Budapest közelébe?

Figyelt kérdés
Én egy lassan 16 éves lány vagyok Budapesten élek és nyárra keresek lovas munkát akár tanyán akár lovardában.:) Lóelőkészítést,táboroztatást,futószárazást és futószáras oktatást tudok vállalni:) fizetés téren 50e Ft-ra gondoltam havonta:) de megyezés szerint menne:) Bárki ezzel kapcsolatban tudna nekem mondani valamit kérem írjatok.
2012. máj. 3. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel a veled egyidősek igen nagy része fizetés nélkül elvállalja az ilyesmit, elég kicsit esélyét látom, hogy olyat alkalmaznának, akinek még fizetni is kell. (igazából korod miatt még elég sok mindent nem bízhatnak rád, szóval elég necces a dolog...)

De lovasok.hun érdemes körülnézni.

(oktatni mivel papírod valószínűleg nincs...szóval ja.)

Szerintem ha trágyázást meg ilyesmit is bevállalsz, kicsit nagyobb az esélyed.

2012. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vállalok hát:) bármi lóápolással, lemozgatással stbstb munkát elvállalok:) csak nagyszükségem lenne a pénzre :)
2012. máj. 3. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

tényleg nem akarom hogy elveszítsd a reményt, meg sajnos olyan munkát sem tudok, amiért fizetnének, max olyat, amiért cserébe lovaglást kapsz...

De lehet hogy jobban járnál ha más diákmelót vállalnál, nem lovasat, hanem valami szórólapozás, vagy hasonló, mert ott azért megvan a 4-500 Ft-os órabér, és olyat tuti hogy találsz pesten. :)

2012. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!