Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen anyagból, hogy lehet...

Milyen anyagból, hogy lehet házilag nyeregalátétet készíteni?

Figyelt kérdés
Varrni nagyjából tudok, csak nincs ötletem hogy miből varrjam, hogy jó legyen.
2012. máj. 9. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mégis mire gondolsz? Mert egy mostan használatos nyeregalátétek steppelve és tömve vannak. Esetleg nemezeléssel csinálhatsz filcet, az nagyon tartós tud lenni.
2012. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemezelni nem tudok, de a steppelt típus menne. Csak nem tudom hogy milyen anyagból varrjam. szívacsot szerintem tudok szerezni, ha jól láttam, az van bennük.
2012. máj. 9. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Kárpitos boltba menj, ott találsz vékony szivacsot, meg szegélynek anyagot. De utóbbit méteráru boltban is. Meg valami erős vászonszerű anyagot keress. Ha elmondod a boltban mit akarsz, biztos segítenek. A lényeg az, hogy ne műszálas legyen, hogy felvegye a nedvességet.
2012. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kárpitosbolt eszembe se jutott! Amint lesz egy kis időm, körülnézek! Tudsz esetleg egy jót ajánlani pesten?
2012. máj. 9. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:
biztos, hogy megéri ez neked, mikor már 2-3000 forint egy alátét? :)
2012. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hol 2-3000? :)
2012. máj. 9. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Decathlonban már 3600 környékén adják az alátéteket. Azért a tömésnél nagyon oda kell figyelni, hogy egyenlő arányban legyen, esetleg ahol a nyereg felfekszik lehet vastagabb.
2012. máj. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


ezeket találtam így első körben :) a házilag gyártott alátét már csak azért sem egyszerű dolog, mert könnyen behullámosodik a széle a szegésnél, pl a lovasok.hu.n is van, aki vállal ilyet, neki sem túl szépek a munkái..

2012. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyedi alátétek, takarók: [link]
2012. máj. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, bár nem csináltatni szeretnék, hanem csinálni. Meg szerintem kicsit drágán is dolgozik. Takarót már varrtam, 2000 körül jött ki mindenestől :)
2012. máj. 10. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!