Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezt meg hogyan csinálják? (link)

Ezt meg hogyan csinálják? (link)

Figyelt kérdés
[link] úgy hogy vizesen befonják a sörényét? vagy mitől lesz ilyen göndör ? :)
2012. máj. 12. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nemtom, nem lehet, hogy fajtától függ? De tényleg, milyen édes :D
2012. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fajtától függ :D
2012. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy lófajta van, amelynek göndör a szőrű, ez a Baskír ló:

[link]


Magyarországon még nem találkoztam vele (a link amit adtál pedig magyar származású), és nem csak a sörénye, hanem a szőre is göndör.

A képen látható paci egy egyszerű magyar félvérnek tűnik, a sörénye csinálva lett.

A ponyclubnál van ilyen sörénycsavaró, azzal meg lehet csinálni:

[link]

[link]

2012. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én előző versenynél bebogyóztam a lovam sörényét, és másnap kibontottam, hát olyan cuki lett, hogy az csak na! Szerintem csak ennyi a titka :)
2012. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Ez a göndör paci nagyon nagyon érdekes nem is tudtam, hogy van ilyen.:O Az enyémnek is picit hullámosabb ha bebogyózom ás utána kibontom de azért nem ennyire.:)
2012. máj. 12. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Szegény hogy néz ki....

Amúgy szerintem be volt fonva és úgy bebogyózva. És valszeg sokáig így volt. Remélem nincsenek olyan elmebetegek, akik hajsütővassal próbálkoznak, mert az lehet a másik megoldás :D

2012. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alá írták egyébként, hogy "Amúgy ez verseny után összefonás-bebogyózás után kiengedve". :)
2012. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!