Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fehér lovaglónadrág, csak...

Fehér lovaglónadrág, csak versenyre való?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a fehérlovaglónacik, de anyum szerint az "ünnepi" na meg hamar koszos lesz. Ami igaz, de van egy bész színűm is, szóval lenne váltó. :D
2012. máj. 31. 22:00
1 2
 1/11 x) ***** válasza:
Nekem is volt amíg nem estem le benne és nem húzott a ló 20 métert maga után :D beletört a fű és 3 mosással se jött ki belőle a kosz.. szóval már nincs fehér lovaglónadrágom. Egyébként nem csak ünnepi csak hát igen könnyen koszos lesz meg elhasználódik.
2012. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek, nemsokára be is szerzek egyet. Bár a koszolódás az tényleg gond..főleg nálam! Még a fekete nadrágomat is képes vagyok fél perc alatt összekoszolni..:/ :D
2012. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azért számít "ünnepinek", mert versenyeken az az alapviselet. egyébként tényleg nagyon hamar koszolódik, a ló odadugja a fejét, és már ott is hagyta a nyomát... nem véletlenül lovagol szinte mindenki feketében, de legalábbis olyan színű nadrágban, amin nem látszik a kosz :)
2012. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anyám tökre ki volt halva a fehér nadrágtól, mert iszonyat hamar koszos lesz, összenyal a ló, megfogja a nyereg, por, bármi kosz. Mondjuk eddig csak egyszer használtam, szerencsére kijött belőle minden. Szépnek szép, de nem ajánlott mindennapi használatra, mert minden kosz meglátszik rajta (a feketén is) az anyagát meg gyengíti a túl sok mosás, esetleg fehérítés.
2012. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon ajánlom, mert nem csak a lovaglás miatt, hogy esetleg (mint az első) leesel, de még a ló lepucolása is egy koszos feladat. De ha te csak lovagolsz akkor sem nagyon érdemes.
2012. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán kellene mert tényleg meglátszik rajta a kosz.De a te döntéssed!!
2012. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hétköznapra nem praktikus, mert nagyon koszolódik. Gyakorlatilag egyszer veheted fel, és már olyan koszos lesz, hogy ki kell mosni. Én nem vennék hétköznapra sem fehéret, sem más világos színűt.
2012. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon szép és elegáns viselet a lovasoknak, és ha olyan kedved van, akkor használhatod hétköznapokon is, de nagyon könnyen piszkolódik. Én úgy szoktam, hogy csak az utolsó pillanatban veszem fel, mielőtt indulni kellene, és nem érek vele hozzá a lóhoz. Előtte persze jöhet minden: lónyaggatás, simi, nyálaszás, leápolás, szőrözés, hozzám dörgölőzés, stb.
2012. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer egy fehér gatyám, pedig életemben nem versenyeztem még, turiból sikerült beszereznem így nem kellett drága versenyfelszerelés áron megvennem. Menő volt :D
2012. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát majd meglátjuk. Lehet most épp úgy alakul, hogy nincs is rá pénzem. :D
2012. jún. 2. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!