Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Első lovasnak megfelelő lenne...

Első lovasnak megfelelő lenne ez a hirdetésben szereplő Friz kanca?

Figyelt kérdés
www.lovasok.hu/eladolovak/index.php?page=hirdreszletek&hid=111150&lapszam=1&rendstr=felvdescs&fromfo=

2012. jún. 8. 08:00
1 2
 1/11 Mara Acoma ***** válasza:
Az összes eladó lovat belinkelted, nem csak egyet. Így nehéz...
2012. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

bocsi, megprobalom meg1szer!


www.lovasok.hu/eladolovak/index.php?page=hirdreszletek&hid=111150&lapszam=1&rendstr=felvdescs&fromfo=

2012. jún. 8. 08:13
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
mivel még kiképzés alatt van, semmiképp nem ajánlanám kezdő lovasnak, sokkal jobb lovakat lehet találni olcsóbban, persze ha frízt szeretnél akkor tényleg ilyen árban kell gondolkodni, meg még magasabban is, de szerintem nem érdemes ennyit kiadni csak ha komolya szándékaid vannak
2012. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm!

arab kancat lovagolok, bár a szivem csücske a friz, ezért gondoltam rá.

2012. jún. 8. 08:41
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
az arabok nagyon jófejek szerintem, strapabíróak, jófejűek, és még 20 évesen is 4 évesnek néz ki. én pl az arab mellett tenném le a voksom, vagy még egy kisbérit is ajánlanék. mindenképpen vigyél magaddal lóvásárláshoz egy szakértőt hogy átvizsgálja a lovat. pl oktatód
2012. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Az arab nagyon jó. Egyébként meg attól függ, mik a céljaid. A fríz elég igényes, az oké, hogy szép, tényleg szép, de én nem vennék frízt. Tényleg, milyen célra vennéd?
2012. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hobby, lovaglas
2012. jún. 8. 10:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Hobbira egy kicsit talán "túl jó" a fríz, de ez nem jelenti azt, hogy nem alkalmas rá. Inkább úgy szemléltetném, hogy ahhoz, hogy néha kocsikázz egyet, nem Hummert veszel.

De ha van rá pénzetek, miért ne?

2012. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
haaat, Hummert biztosan nem, mert az inkabb uszni szeret, en meg kocsikazni szeretnek :)) erdekelne hogy szerintetek nem tul fiatal/kepzetlen/tapasztalatlan e a paci szamomra? ugyan lovagolok, de o lenne az elso sajat...
2012. jún. 8. 15:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól néz ki , de itt leginkább a tudás és a ló tulajdonságairól lenne szó szerintem mindenképp nézd meg , de ha ficánkol , ijedős stb. akkor az nem igazán való kezdő lovasnak...
2012. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!