Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lófajta kezdőnek?

Lófajta kezdőnek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 17:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen fajtától függ!De én egy kisbérit vagy félvért ajánlok!Azok viszonylag könnyen kezelhetők!Szerintem ha lovat vesztek próbáld ki ,mert biztosat nem mondhatunk!!Bár ha nagyon kezdö vagy szerintem tanulj még és utána vegyetek lovat!
2012. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

nem vagyok nagyon kezdő 1 éve lovagolok csak nekem inkább egy könnyen kezelhető lófajta kéne.

2012. jún. 12. 17:38
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem igazán fajtafüggő, csak nagy általánosságokban. Én egy 7-8 éven felüli lovat ajánlanék neked, akiket azelőtt gyerekek, kezdők lovagoltak.

Vétel előtt természetesen mindenképp el kell menni és kipróbálni, lovagolni rajta, hogy megfelelő-e.

2012. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a te válaszodat is.:)

[link]

én ezt a lovat néztem elvileg nyugodt és kezdőknek is ajánlja és még csak 7 éves.

2012. jún. 12. 17:41
 5/20 anonim ***** válasza:
Jó ló lehet, de ugye tudod, hogy nemsokára elleni fog? Meg szerintem az se jó, ha fogatban és kocsiban is megy, mert úgy általában tompák a lovak, de el kell menni, kipróbálni. :)
2012. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azzal vigyázz, hogy "elvileg" nyugodt. Nem azt mondom, hogy feltétlenül hazudik, de nem szabad megbízni senkiben, mert könnyen átverhetik az embert. Amúgy szép paci. :)
2012. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézki!De el kell menni megpróbálni!!
2012. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Most egy kicsit én letörlek. Egy év lovastudással még igenis kezdő vagy és én nem bátorítanálak lóvásárlásra. Ha lovardába viszed vagy olyan helyre ahol sok sok év tapasztalattal tudnak segíteni az elfogadható. Lovat egyedül amúgy sem érdemes tartani mert begolyózik. Lehet, hogy megveszed nyugodtan, kezesen, de ha nincs olyan ember aki ért hozzá és tud segíteni, ráadásul még egyedül is tartod, könnyen a fejedre nőhet. Én egy heréltet ajánlanék és olyat amelyik már kiöregedett a versenyzésből vagy esetleg egy sérülés miatt nem folytathatja, de még hobbi célra használható. Ahol lovagolok ott a legtöbb ló ilyen és azok a legmegfelelőbbek szerintem.
2012. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hintaló! Bocsi, de előbb meg kéne tanulni lovagolni rendesen, mert nem egy lóval találkoztam már, akit egy kezdő lovagolt félre. Olyan szokásokat vett fel amit a kezdő lovas nem szándékosan okozott neki, de mivel nem elég képzett nem tudhatta, hogy ez lesz belőle.
2012. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy van-e melletted tapasztaltabb lovas. Ha van segítséged, akkor semmi akadálya, de ahhoz még nagyon kezdő vagy, hogy egyedül is eltartsd.
2012. jún. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!