Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A barátnőm pónija, egy welsh...

A barátnőm pónija, egy welsh póni, körülbelül 100-110 cm-es marmagassággal. Én és a barátnőm is kb 160 cm -esek vagyunk illetve kb 45-50 kg-osak. Nem vagyunk túl nehezek a póninak?

Figyelt kérdés
A póniról még tudni kell, hogy rendkívül makacs, néha még lépésbe is alig tudjuk elindítani,ezért nem tudom hogy csak egyszerűen nincs jól belovagolva, vagy mi vagyunk túl nehezek neki.
2012. jún. 18. 10:16
 1/5 x) ***** válasza:

Hát.. nehéz így megmondani de lehet hogy egy kicsit már tényleg nagyok vagytok neki. Képet nem tudnál linkelni? Úgy jobban látszik mennyire ér le a lábatok róla.

Amúgy a pónikra jellemző ez a makacsság, lehet hogy csak hisztizik mikor nem akar elindulni.

2012. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 125cmes pónim van még régről és 170 cm vagyok 50 kgvel.:D és fel kellett ülnöm ma rá nem volt baja csak friss volt de amugy Makacs!! a pónik a lovak legszívósabb fajtája!!bírnak mindent erre lettek kitenyésztve
2012. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, lehet hogy azért már picit nagyok vagytok rá. Tudsz képet rakni? Úgy jobban meg lehetne mondani.
2012. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nehezek vagytok. Fertődön láttam, hogy egy csaj ugratott vele pedig a lóhoz képest talán egy kicsit nagy volt. Azt, hogy hány kiló volt persze nem tudom.
2012. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Biztos h nem vagytok nehezek neki

Akkar meg ketten is felulhetnetek ra

2017. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!