Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kell-e származásilap?

Kell-e származásilap?

Figyelt kérdés
Ha egy lovasnapra ilyen falunapi dologra gondoltam lemegyek a lovaimmal és részt akarok venni mondjuk fogathajtásban ahhoz kellenek papírok?
2012. júl. 11. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
illene, hogy legyenek papírjai
2012. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ nálunk nem. (Kalocsa mellett) nagyobb helyeken valószínű.
2012. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 09:21: a származási lap nem olyan fúde.. de mondjuk ha még marha levele sincs..azgáz.. :DD

előző vltam

2012. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden versenyre kellenek papírok. (Van néhány kivétel, ami tényleg nagyon helyi és senki nem tud róla és nem is ellenőrzik.) Származási lap nem kell. Lóútlevél kell, általában elég az egy évnél nem régebbi oltás, és előfordulhat, hogy vérvétel is kell. Ha még nincs lóútleveled akkor mindenképpen kell vérvétel. A rendezőknél érdeklődhetsz, hogy akkor ez most milyen verseny, mit fognak kérni.
2012. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Madocsára gaondoltam
2012. júl. 12. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen haveri alapon megy a dolog, és nem hivatalos verseny, akkor nem kérik. Nem származási lapot kérnek, hanem lóútlevelet, ha kérnek, ha az nincs, akkor is illik elvinni az oltási könyvet.
2012. júl. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!