Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi történt az Integrál Lovaskl...

Mi történt az Integrál Lovasklubbal Győrben?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam hogy ott lovagolnak és gondoltam megnézem hogy milyen is, mivel egy közelebbi lovasiskolába szeretnék járni mint ahova most járok. A lényeg az hogy ma elmentem és elég elhagyatott volt, a kapu zárva volt, tiszta gaz volt minden. Csak néhány lovat láttunk legelészni, de a kapura nem volt semmi se kiírva.

#Győr #ló #lovasiskola #lovasklub #Itegrál lovasklub
2012. júl. 20. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rég én is voltam ott, ugyan ez fogadott. Tegnap viszont láttam ott lovasoktatást!
2012. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Akkor még párszor kilátogatok hátha látok valamit, mondjuk ettől már nem túl szimpi ez a lovasiskola :/ de ha valaki tud valami részletet az írjon még :)
2012. júl. 21. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a Viktória lk.? Oda megy busz is!
2012. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha már buszra szállok akkor oda megyek ahova eddig is jártam, de lehet hogy elnézek azért a viktóriába is
2012. júl. 23. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahamm.. És amúgy hova jártál ?
2012. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ide: [link]

Szeretem ezt a helyet családias hangulat mégis szerintem színvonalas oktatás és még olcsó is :) csak éppenséggel nem akartam buszozni ezért akartam az Integrálba járni, de úgy tűnik senki nem tud róla semmit :/

2012. júl. 24. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!