Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen nevet adjak nekik?

Milyen nevet adjak nekik?

Figyelt kérdés

Röviden tömören, született 3kiscsikó és még nem találtuk ki mi legyen a nevük.

Egyik kiscsikó csődör.

Anyja neve.:Játék apjáé.:Conversano Sárkány /Fontos hogy a neve J betűvel kezdődjön.


Másik kiscsikó kanca.:

Anyja neve.: Pluto Juci, Apja neve.: Conversano Sárkány /Fontos hogy a neve J betűvel kezdődjön.!


Harmadik kicsi kanca.

Anyja neve.: Tulipan Felleg apja neve.:Conversano Sárkány

Fontos hogy az ő neve F betűs legyen


Várom a válaszokat.köszönöm.:)


Ezek a nevek már vannak szval ezeket lécci ne.: Fergeteg,Flamingó,Formás,Fanni,Felleg,Friderika,

Jusztina,Juci,Julcsi,Jácint,Fabula,Sárkány és Joker


2012. júl. 22. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A csődörnek valami férfi J-betűset nevet adnék vagy valami nagyon elvarázsoltat. Mondjuk Jeromos, Jónás, Jégcsap, Jegenye.


A kancáknak: Jázmin, Jeles, Filoména, Jenny, Jordan, Jana, Felícia.

2012. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.Jimber, Jackpot, Jockey, Jupiter..

2.Hát.. Jenna, Juhar, Juliet..

3.Fanta, Funny, Fecske, Felhő, Firenze, Flash, Fűszál, Füzér. :)

2012. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1. Jégeső, Jégcsap, Jégvirág, Johnson, Jagelló, Jámbor, Juhar, Justy, Joco, Joda, Junior (az én kedvenceim: Justy, Jagelló, Junior)

2. Jarmilla (Jarmi), Janka, Jáspis, Jáde, Jéger, Jövevény, Jupiter, Joy, Jövendő (az én kedvenceim: Jupiter, Joy, Jövendő)

3. Fikusz, Fidó (nálunk van egy ilyen paci. amúgy van egy Karmikus Sóhaj nevezetű is, ezt csak úgy érdekességből) Fanta, Fantom, Fatima, Fátyol, Fáraó, (ez nemigazán kancás, de nekem tetszik) Fecske, Fidelius, Fidel Castro, Figaro, Fodor, Fortuna, Főnix, Fruzsi, Fürge. (az én kedvenceim: Fáraó, Fidelius, Fidel Castro, Fortuna, Főnix)

Remélem segítettem, de azért majd írd meg mik lettek a végső nevek :)

2012. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Játék anyaságú mén: Justin, Just For Fun, Just Do It, Justice, Justice For All, Jeromos, Jeronimo, Jancsi, Jankó, Jack Sparrow, Julien


Juci anyaságú kanca: Just For Fun, Just Do It, Justice, Justice For All, Jacqueline, Jázmin, Jane, Janette, Juliska, Juliette


Felleg anyaságú kanca: Forgó, Forradalmár, Futam, Fox Girl, For Free, Freedom Fighter, Fighter, Freezy, Franciska, Flóra

2012. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!