Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek mennyiért érné meg...

Nektek mennyiért érné meg megvenni egy strasszköves új kantárt?

Figyelt kérdés

Elég drágák a boltban ezek a kantárak, szerintetek mennyi az amennyiért még megéri megvenni egy ilyen kantárt:


[link]



(szárral, zabla nélkül)



2012. júl. 24. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ.. egy műbőr vacak ami jó ha kihúz fél évet max 10E.. talán még annyit se.

Egy stübben ami tényleg minőségi és tényleg bőr és nem 1 évre hanem egy életre szól újonnan 50-60-at is adnék érte.

De felénk úgy szoktuk megoldani hogy veszel strasszos homlokszíjat kb 2-3000Ft-ért és versenyre (gondolom oda lenne) rárakod azt a kantárra..

2012. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt csak a homlokszíj strasszköves, semmi extra. Azt külön megveszem aztán ráteszem a kantárra és csá, nem kell tízezreket kiadni érte.
2012. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni milyen minőségű az anyaga. Ami drága kantár , az azért drága, mert minőségi anyagból van csinálva, ami jelentősen megkíméli a lovat az esetleges kidörzsölésektől, feltörésektől. A homlokszíj cserélhető, ha csak az a tetszetős benne kár lenne pénzt adni érte. 6000 biztosan megér minimum.
2012. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyasmi van nekem is mint a képen. Cheval a márkája. Réz csatosan volt 13 ezer. Nekem ezzel a márkával nincs semmi bajom. Szerintem jó.
2012. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is benne lehet itt az árba, hogy Swarovski kristállyal van kirakva, nem akármivel..:)
2012. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!