Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A világ legszebb lova. Milyen...

A világ legszebb lova. Milyen színű a szőre?

Figyelt kérdés

[link]


olyan mintha aranyból lenne, de igazából milyen színű és mitől lett ilyen szép ?


2012. júl. 28. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

akhal-teke fajtájú, aranyszínű, esetleg palomino

a gondozástól, minőségi kaja, rendszeres letakarítás

2012. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább champagne. A fénykép rossz minőségétől ilyen, valóságban, ha látszódnának a részletek, akkor nem mutatna ennyire tökéletesen.
2012. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kb mennyibe kerül egy ilyen ló?
2012. júl. 28. 11:07
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is champagne, vagy cremello lehet.
2012. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem is cremello. Az ára meg kb annyi , mint egy nagy házé. Biztos agyon van tömve mindenféle szarral ,meg luxus körülmények között van tartva , hogy ilyen "szép" a szőrre. Egy biztos, ez a ló 100-szor könnyebben megbetegszik , mint egy egyszerű ló.
2012. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Cremello színű, és gondolom attol ilyen szép hogy kap ilyen-olyan vitamint szőrfényt, minőségi kaját, na meg gondolom nem egy "hagymosányos" boxban áll a sz*rba húgyba...
2012. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát a szőre szép, de nekem maga a ló, főleg a nyaki rész, nagyon nem tetszik :|
2012. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Cremello paca, mint már sokan mondták, igazából szép ló, de aránytalanul kicsi a fara szerintem. De azért elfogadnám! :))
2012. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mitől ilyen? Nos,attól a picinyke tényezőtől hogy tele van rakva effektekkel.Nem először látom ezt a képet,+ a kommenteket hozzá,de az aszfaltot meg lehet nézni,hogy ott ahol a ló,aki lehet perlino színű,áll más színű egy kicsinykét.
2012. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem az eredeti kép. Amit én láttam, ugyanezt a képet az teljesen más volt. Amúgy cremello színű.
2012. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!