Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugrató versenyekre mi az...

Díjugrató versenyekre mi az elegánsabb: fekete kesztyű, fehér kesztyű vagy kesztyű nélkül?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a fehér kesztyű.

Ha fekete a zakó, akkor szerintem mindenképpen a fehér kesztyű.

2012. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem szabályozzák a kesztyűt a díjugratóknál, de szerintem a fehér kesztyű a legelegánsabb :)
2012. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kesztyű nélkül semmiképp, utána a fekete, és szerintem is a fehér a legjobb :)
2012. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem bal kézen fehér és a jobbra húzd fel a feketét így rajtad lesz mindkettő, ami nagy eleganciát és önbizalmat is sugároz egyben
2012. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy fehér kesztyű kell. De valaki írta, hogy nem szabályozzák. Én szerintem fehéret vennék. Esetleg barna zakóhoz barnát, de az se biztos. Én a fehérre szavazok inkább :D
2012. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fehér vagy anélkül.
2012. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 éve versenyzem, eleinte én is úgy tudtam hogy a fehér kötelező, de hamar ráébredtem hogy nem, sőt, senki nem versenyzik teljesen fehérben. Az én kesztyűm fekete, és ahol meg van vastagítva a bőr ott fehér. (Roeckl Two Tone Chester Glove) Szerintem feketét vegyél, és ha valami kis egyediségre vágysz akkor kövekkel kirakottat vagy több színnel díszítettet, csak ne túl csicsásat. Márka terén meg mindenképp Roeckl.
2012. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fehér
2017. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!