Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit lehet adni a lovaknak?

Mit lehet adni a lovaknak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy alma,répa,dinnyehéj,szárított kenyér és lehet a boltokban jutalom falatot venni de mintha egy videóban azt láttam volna hogy banánt adtak a lónak ez lehetséges?Mit lehet még adni?
2012. aug. 4. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
kockacukrot :D
2012. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abrak a Dab-ra.
2012. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 x) ***** válasza:
Kockacukrot ne sokat adj neki, 2-3 szemet max mert nem tesz jót neki a cukor. Amúgy lehet venni jutalomfalatot de szerintem fölösleges és nem is olcsó. Amúgy lehet még velük etetni körtét, barackot csak szoktatni kell hozzá tehát nem szabad egyből egy kosárnyit elé rakni. Amúgy én Győri Édes zabfalatokkal is próbálkoztam már mert nyertünk egy egész kosárral és nem kellett senkinek. De abból is csak keveset.
2012. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, azokon a helyeken ahol a banán terem vagy olcsó, ugyanolyan gyakran adják, mint pl nálunk a répát. De itt drága, ezért nem szokás azt adogatni.
2012. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi lovunk a kígyóuborkát is megeszi, a szilváért pedig meg van őrülve!

Szerintem azt próbáld ki, nem is drága, és imádja. A miénk legalább is.

Kockacukrot ne adj neki, tönkremegy a foga!

2012. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meggy, cseresznye, szilva ezek is mehetnek. Banánt csak óvatosan, mert hatalmas kálium forrás 1-nél többet ne adj neki egyszerre. A mieink szeretik még a napraforgómagot is, érdemes most szedni pár tányérral aztán, ha bedobod a karámba lecsipegetik. Esetleg te is gyárthatsz jutalomfalatot: [link]
2012. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!