Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet ilyet venni/rendelni?

Hol lehet ilyet venni/rendelni?

Figyelt kérdés

Nem tudja valaki hol lehet ilyen szügyelőt rendelni?:)

[link]



2012. aug. 13. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
imagine
2012. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Horze-ban is asszem.
2012. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
style lovasáruház
2012. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
decathlon
2012. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A decathlonba lehet? Voltam jó párszor, de még nem láttam, melyikbe?
2012. aug. 14. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendelj a Decathlonból. Felhívod a honlapjukon található telefonszámot, és megmondod, hogy mit szeretnél, mekkorát és milyen színűt. Kérésedre 1-2 héten belül szállítanak egyet abba az áruházba, amelybe kéred. Ez a teendő, ha valamilyen cucc nincs készleten.
2012. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De van nekik egyáltalán ilyen szügyelőjük? Ha fel hívom mit mondjak ez milyen szügyelő? Pontosan úgy sem tudom leírni, aztán majd küldenek egy teljesen másmilyet...
2012. aug. 14. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Decathlonban ilyennel még nem találkoztam. Egyébként ezt a szügyelőt megtalálod majdnem minden lovas webshopban. www.lovaswebaruhaz.hu , www.nyeregvilag.hu , www.kovacslovas.hu :) Szinte mindenhol kapni ilyet, de nem olcsó árkategória.
2012. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!