Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van szép küllemű eladó Appaloo...

Van szép küllemű eladó Appaloosa kanca? (több lent,2 kérdés)

Figyelt kérdés

Már régóta keresünk egy szép küllemű,jó kiállású appaloosa kancát.A neten szinte naponta szétnézünk minden lovas hirdetésekkel foglalkozó oldalon,de nem találunk semmi tetszetőset...mármint anya,mert neki kéne a ló...mutatok neki gyönyörű kancákat,de neki a SZÍNE nem tetszik...


1.Kérdés: Tudtok szép appaloosákat magyarországon,vagy tenyészetet?(Max ár: 1 000 000 egy kancáért)

2.Hogy magyarázzam meg anyának,hogy a lóban nem a színe a legfontosabb?(most kezdett lovagolni,és megtetszett neki,de még csak ügetni tud.)


Köszi!



2012. aug. 21. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

gondolom akkor amit most linkelek azt már muttad neki?:) (lehet hogy kicsit drágább mint 1.000.000 :)

[link]

2012. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen mutattam,neki nagyon tetszik a színe is mindkettőnknek,de,azt mondta,hogy jelenleg nem adhatunk egy lóra 1 millánál többet. :(
2012. aug. 21. 15:26
 3/21 x) ***** válasza:
100%
Hát nem tudom jó ötlet-e ilyen hamar lovat venni. A saját anyukámra gondolva mondom hogy várjatok még pár évet vele. Ő is olyan hogy megtetszik neki valami, egy évig intenzíven csinálja de aztán megunja.
2012. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

"mutatok neki gyönyörű kancákat,de neki a SZÍNE nem tetszik... " :) :)


Nem hiszem el, hogy ilyen létezik! :)

Lehet nem megy a ló színe a lovaglóruhájához.

Nagyon komoly lovas/lószakértő lehet. :)

Most kezd el lovagolni és máris 1 milláért akar venni lovat?

Hogy mik vannak ebben az országban!


Kérdező! Amúgy Te hány éves vagy?

2012. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
2.kérdésre válaszolva:szerintem mond meg neki hogy lehet akár milyen szép egy ló ha vad és beteg és lehet akár milyen ronda egy ló de egészséges és könyenkezelhetö.amúgy mért ragaszkodik ennyire az appalosához?Van enélkül sokkal olcsóbb és kezdöknek is való ló!
2012. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

Az appaloosa egyik legfőbb ismertető jegye a színe. Szinte az összes pöttyös így, ha nem tetszik a színe keressetek más lófajtát.

Ha anyud wescoba lovagol akkor vegyetek quarter.

2012. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Amíg anyukád színre keres lovat addig nem való neki saját ló.
2012. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
15:31 Ott a pont! (Y)
2012. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Kedves" mindenki!(tisztelet a kivételnek)


Nem kéne lebírálni anyámat,mert már terepen is lovagoltam vele,és ért hozzá,szóval az ilyen válaszadók válaszát lenézem.Elegem van abból,hogy ezen a helyen nem képes senki,normálisan a feltett kérdésemre válaszolni(tisztelet a kivételnek),és igen appaloosát szeretne mindenképpen,mert beleszeretett a fajtába...ja,hogy hány éves vagyok?

12..és?Angolban ugratni tanulok,Western lovaglásban haladó vagyok,a természetes lókiképzést ismerem és alkalmazom.

Terepen rengetegszer lovagoltam,nagy lovon(magyar félvér).


Már bocsánat,de valaki lenne oly szíves ,hogy a kérdésemre válaszol,és nagy az anyámat kritizálja?Mert ha ismernétek,nem mernétek kritizálni,az tuti fix!

2012. aug. 21. 23:27
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja mellesleg,lepontoztam azokat,akik nem rá válaszoltak...miért írtok,ha nem bírtok normálisan írni?Hah?(tisztelet újra a kivételnek)
2012. aug. 21. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!