Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a ló szerintetek mennyibe...

Ez a ló szerintetek mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
[link] az 1. Vénusz nevű fekete kancára gondolok. felhívni még nem akarom a tulajdonost mert ha lesz is lovam csak max jövőre, és korainak tartom még az érdeklődést. :)
2012. aug. 21. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy nézegetem mostanában az eladó lovakat, arra kell rájönnöm, hogy egy ló ha már van 4 lába onnantól 200.000, ha futószáron megy már 350.000, ha lovagolna rajta 450.000, na még ha ugrani is tud akkor már 550.-, versenyeken megy már 700.000 fölötti. Fél éves csikó jó származással 4millió.

Néha nagyon túl tudják értékelni a lovaikat, szóval ha tényleg érdekel hívd fel, csak egy telefonhívásba kerül.:)

2012. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Versenyző ugróló... hát ha árun alul adja szerintem akkor is min 700 ezer.
2012. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

ismerem az eladót, szerintem ez a ló már nincs meg neki. itt vannak a jelenleg eladó lovai, folyamatosan hirdet a lovasok.hu-n


[link]


egyébként csak rosszat tudok róla mondani, de azt jó sokat. bármilyen sánta, vagy kehes lovat beszámít, amit kb leinyekcióz, mikor mennek megnézni. aki vett tőle lovat, azokról is mind kiderült, hogy baja volt. nem vennék tőle lovat SOHA!

2012. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 witchbaby66 válasza:
Az ára egyébként is fajtától is függő és ahogy fentebb írták képzettségtől, kortól, származástól is függ. Egy csikó mindig olcsóbb, mint egy felnőtt ló, de sokkal többet is kell vele foglalkozni.
2012. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

3. kommentelő honnan ismered?:O tényleg annyira rossz?:S akkor nem érdemes onnan lovat venni?:(

2012. aug. 28. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!