Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak lovas turkálók?

Vannak lovas turkálók?

Figyelt kérdés
És ha igen, hol? szerintem tök sokan járnának ilyen helyre, miért nem nyitnak ilyen boltot? pl énis rengeteg cuccomat bevinném eladásra.
2012. aug. 22. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok egyről sem, de viszont nagyon tetszene.. :/
2012. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak lovas bizományit tudok, illetve azt találtam...

[link]


Talán a Mirzánál is van ilyen, de én ott csak nyergekbe futottam bele.

2012. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenről nem tudok. Ha van fölös eladó cuccod, akkor menj fel facebookra a LOvasok adás-vétel-csere csoportba, ott meg tudod hirdetni a cuccaidat. Én már vásároltam ott, általában megbízhatóak az emberek, nekem eddig csak jó tapasztalatom van.
2012. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy lovas turkálót, valahol Mezőkövesd környékén, pontosan nem tudom, mert messze lakom tőle. Onnan telefonon is lehet rendelni. Nagyon jó dolgok vannak, én eddig csak nadrágokat rendeltem, Euro-Star meg Kentucky gatyákat, és 2000 Ft-ba kerültek. :)
2012. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!