Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovamnak ma kb.10 percig...

Lovamnak ma kb.10 percig kemény talajon kellett vágtáznia. Lehet valami baj belőle? Nem volt sánta, meg semmi. Soha nem is dolgozott kemény talajon, talán ez volt az első alkalom.

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
10 perc vágtától semmi baja nem lesz kemény talajon :D
2012. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért 10 perc folyamatos vágta az elég megterhelő tud lenni... Mennyire kemény talajon? Kemény, de földúton, vagy betonon? :/

Én azért utána hűteném/hűtöttem volna egy 10-15 percig hideg vízzel a lábát és másnap pihit adnék neki vagy csak egy kis laza munkát, fő a biztonság.

2012. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Földön dolgozott. Utána lemostam az egész lovat, hétvégéken pedig pihen.
2012. aug. 25. 09:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Betonon eleve nem dolgoztatnám :) Azon csak odasétálok az aznapi lovaglás helyszínére :)
2012. aug. 25. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk anyagos kemény talaj van. Főleg így nyáron beton keménységűre szikkad, ezen közlekedünk, mert nincs más, terepen nem lehet ugye locsolni, meg ha ezt fel is locsolod, akkor életveszélyes csúszós ad a por, ha tartós eső van, akkor meg süppedős sár az egész.

Nyáron az egész lovat lemosom, meg karámba megy ki, szóval ez van, ehhez alkalmazkodunk.

2012. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!