Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagoltatók körében mennyire...

Lovagoltatók körében mennyire okoz problémát a lovasok "átpártolása"?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk van X lovas oktató és közöttük átpártolnak a "diákok". Szokott ez oktatók között problémát okozni?


Gondolkozok rajta, hogy oktatót váltok, de nem szeretném ha vita lenne belőle az oktatók között.


2012. aug. 24. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha erősen konkurensek és amúgy sem népszerűek egymás körében , akkor úgyis az lesz, hogy az egyik azt mondja , hogy jól tetted , hogy átjöttél hozzám attól a paraszttól,mert úgysem tanított volna meg lovagolni. A másik meg azt mondja ilyenkor , hogy kár volt ahhoz a hülyéhez átmenni,mert ott nem fogsz fejlődni és lenullázza amit eddig tanultál. Nagyon sok oktatóból mostanában csak a pénz beszél,amíg neki fizetsz addig te vagy neki a "legjobb"lovasa.Elmész tőle azt már azt mondogatja , a hátad mögött , hogy mennyire béna vagy. Általában ez szokott lenni,ne érdekeljen , hogy lesz -e vita belőle. Tedd ami neked a legjobb. Ez nem csak barátság ,hanem kőkemény üzlet. Ők sem foglalkoznak veled ,csak amíg fizetsz, tehát csak érdekből vagy faszagyerek .
2012. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon nézik jó szemmel, bár ez csak szűk lovas körben okoz problémát. ha lovagolgatni jársz egy lovardában ott általában nem lehet átpártolgatni mert legtöbb helyen azt az edzőt kapod aki épp azon a napon dolgozik.
2012. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy lovasoktatónak/edzőnek a legjobb reklám a keze alól kikerülő lovasok.

Lovi választás esetén többet is megnéznék, hogy milyen stílusban és hogy lovagolnak a lovasok, megkérdezném őket, mi a véleményük az oktatóról, aztán a látottak, hallottak alapján döntenék.

Aki oktatót vált, annak valószínűleg jó oka van rá, egymás szarozása meg úgyis divat, de el kell engedni a fülünk mellett.

2012. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lovasoktató ***** válasza:
Én lovas edző vagyok,nállam ez úgy működik,hogy a lovas elkezd nállam lovagolni,ha nem tudunk előre haladni,vagy eggyüt dolgozni(nem minden edző jó,mindenkinek),megbeszélés alapján én szoktam másik edzőt ajánlani.Én a lovasaimnak el szoktam mondani,rengeteg lovarda és edző van.Mindenkinek meg kell találni azt akivel a leghatékonyabban tud együtt dolgozni céljai elérése érdekében.Az lenne a jó ha minden edző,lovasoktató így kezelné ezt,de sajnos nem ez a tapasztalat.Én azt tanácsolom,találd meg az oktatódat és ne foglalkozz mással!
2012. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!