Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas képeket hol találhatok?

Pacni kérdése:

Lovas képeket hol találhatok?

Figyelt kérdés
Jó minőségű lovas képeket szeretnék nézni, mondanátok olyan oldalakat ahol megtalálhatók az ilyenek?
2012. aug. 31. 21:49
 1/7 anonim válasza:
Itt: [link]
2012. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

DeviantArt


Csak a keresőbe kell beírni címszavakat, pl. horse, horses, horse riding, show jumping, stb.

(angol oldal)


Üdv

2012. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Lovasok.hu -ról szoktam leszedni párat :) Azon belül a Média>háttérkép meg még az Eladó Lovak között is lehet keresgélni (ott nem mindig jó minőségűek).
2012. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, a Lovasok.hu képei jogvédettek, az eladó lovak képeit meg pláne nem szabad felhasználni.

Elméletileg a DeviantArt képei is jogvédettek, de ha csak "otthoni használatra" kell (pl. háttérképnek), akkor nincs baj, de fel is rakhatod akárhova, pl. honlapodra, facebookodra csak ne lássa meg a fotó készítője... :D Bizonyára nem nézné jó szemmel.

2012. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én csak nézegetni szoktam az eladó lovakat, amik meg nagyon szépek azokat lementem hogy ne tűnjön el a kép :P

amúgy most ugrott be a [link]

rengeteg lovas kép van :)

2012. szept. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, és csak otthoni használatra kell :)
2012. szept. 1. 11:11
 7/7 Platypus ***** válasza:

A deviantart.com-on szép számmal vannak stock képek, amiket direkt azért töltenek fel, hogy mások felhasználhassák. A felhasználásnak szoktak lenni feltételei, de ezek főleg arra vonatkoznak, ha te ki akarod rakni valahová a képet. Ebben az esetben is olyasmik, hogy jelöld meg a forrásod meg ne fotosoppolj véres jelentet a képre. A lementést és az otthoni nézegetést semmi sem korlátozza.


[link]

2012. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!