Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak most? (többi lent)

Mit csináljak most? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömhöz járok lelovagolni a lovakat. Jó viszonyban vagyok vele és mindig megbeszélem mielőtt lemegyek. Kb. 2 hete írtam neki egy sms-t hogy nincs e kedve kimenni lovagolni másnap reggel. Írta hogy sajnos nem tud de majd szól ha tud de addig is menjek nyugodtan. Utána nemsokkal lejött hozzám barátnőm és megbeszéltük hogy lemegyünk lovagolni (mert levihetem a barátnőimet) de elfelejtettem megkérdezni de gondoltam nem lesz belőle gond mert úgyse ér rá és írta hogy menjek nyugodtan. Ma írtam neki sms-t hogy van e kedve holnap kimenni, de azt írta hogy nem tud de legközelebb legalább szóljak ha kiviszem a lovat. Én megértem de elfelejtettem, nem akarom hogy haragudjon rám de most nagyon rosszul érzem magam és most inkább nem megyek egy darabig. Szerintetek mit csináljak hogy ne haragudjon? :/

16/L


2012. szept. 7. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez most nekem kissé zavaros. Most akkor miért írtam azt, hogy szólj ha kiviszed a lovakat? A barátnőid miatt, akikről nem tudott?
2012. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt írta hogy menj nyugodtan. Te mentél, aztán mikor legközelebb írtál neki hogy mentek-e együtt, akkor lecseszett, hogy nem szóltál hogy kiviszed a lovakat? Nem ő mondta, hogy menj nyugodtan? Nem értem a problémát...
2012. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem a barátnőm miatt hanem mert kivittem a lovat..én azt hogy gyere nyugodtan csak úgy értelmeztem hogy nem kell szólnom most..de szóltam volna csak tök spontán ötlet volt és el is felejtettem..:/ és most ez tök kellemetlen..
2012. szept. 7. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem haragudott meg ezért!Menj el kérj bocsánatot hogy elfelejtettél szólni neki!:)
2012. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy nem haragudott meg de ezt írta szó szerint: "Nem tudok, de mielőtt kiviszed a lovat azért légyszíves máskor legalább szóljál." ez nekem olyan lecseszős feeling..holnap lehet hogy nem megyek le de ha legközelebb megyek biztos hogy bocsánatot kérek..nem gondoltam hogy ezen ki fog akadni mert soha nem volt még hasonló eset..ez volt az első és utolsó..:/ csak rossz hogy nemtudom hogy most haragszik e..
2012. szept. 7. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, csak gondolom rossz neki, hogy nem tudja, hogy mi van a lovaival. Ez szerintem természetes, de nem haragudnék én legalábbis hosszú ideig. Kérj elnézést és beszélj vele! :)
2012. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az lesz.;)
2012. szept. 8. 10:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!