Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen takarmánykiegészítőt,...

Milyen takarmánykiegészítőt, vitamint adhatnék neki?

Figyelt kérdés
Olyan vitamint, vagy takarmánykiegészítőt keresek, ami akkor is ér valamit, ha nem rendszeren kapja. Mivel a lovam bértartásban van, nem tudom megoldani, hogy naponta kapja, pláne nem naponta 2x. De mi lehet az, ami heti 4-5 alkalommal is ér valamit? Egyébként semmi baja, jó húsban van, csillog a szőre, csak legelni nem igazán van lehetősége és ezért szeretnék adni valami kiegészítést, meg ugye jön a szőrváltás is, és mivel ridegben van, nem akarom, hogy nagyon megviselje.

2012. szept. 10. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Mi Noni Juice adunk neki, mindig amikor megyünk a kellő adagot a kajájára. És noha nem esküszöm, hogy csak attól, de baromi szép almás lett és Ő sem kapja rendszeresen.
2012. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alma, répa a legjobb kiegészítő vitaminforrás.
2012. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem olyan szénát/zabot vegyél neki amiben van sok vitamin ,meg sót hogy nyalja néha ha kedve szottyan neki Amióta ezeket használom ,megvagyok elégedve az eredménnyel.
2012. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi is Noni-t adjuk a pacinak. Általában hetente 3-szor, de van, hogy 5-ször is, előfordul, hogy cask 2-szer.

És gyönyörű almás a paci.

Meg mikor a loviba vittük, akkor úgy nézett ki, hogy túl sem éli a tavaszt, mindenki azt mondja, naponta kérdezgették megvan-e még. (Sajnos nagyon rossz helyen voltunk)

És gyönyörűen kikerekedett elég hamar. Bár a takarmány minősége is jó, az sem utolsó, de szerintem ez is számít.

2012. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a takarmány minősége jó (bár mivel bértartásban van, nem tudok neki bála szénákat venni), kap bőséggel abrakot is, sója természetesen van. a noni jó ötlet, kipróbálom, köszönöm a tippet! esetleg kimondottan lovaknak való valami nincs? biotint szőrváltáskor adtam régebben, de azt is naponta kell amúgy..
2012. szept. 10. 22:53
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és persze almát és répát is kap, télen még céklát is, meg sütőtököt, nyáron meg dinnyét. de azt is csak akkor tudok adni, ha épp ott vagyok.
2012. szept. 10. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:

De ez kimondottan lónak való Noni:) Az elején is egy ló van:D


[link]

2012. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!