Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Írnátok lovas sztorikat?...

Írnátok lovas sztorikat? Szívesen meghallgatnám

Figyelt kérdés
:)
2012. szept. 11. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
ha esősre vagy kívánsi akkor írom:Még régen volt h pónin lovagoltam és vmelyik nap pár csajjal elhatároztuk h szőrén fogunk hordókat átugratni...na de mi még azelőtt soha nem ugrattunk csak ilyen járóiskola szerűt. na mind1 szoal százszónak is egy a vége lepucoltuk a pónikat (kettő póni volt) az egyik nyugodt és okos a másik meg fiatal és izgága én egyből az utóbbit választottam... ugrottunk egy pár járóiskolásat majd bevittünk egy hordót.... A nyugodt ló okosan átugrotta de az enyém megugrott és ráestem seggel a hordóra amin szabályosan ott maradt a fenekem nyom és aa mai napig ott van amit ilyen ereklyeként őrzi az oktatóm :DDDDD ennyi
2012. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:DDD ez jó volt

Mi is szoktunk pónizni,én is estem mivel még pár napja voltam a lovardában és megkérdeztem hogy fel-e ülhetek a shetire,meg is engedték de arról nem szóltak hogy nincs is belovagolva:D Felültem elvágtatott velem(én még akkor nem tudtam lovagolni) lecsúsztam a seggénél,megrúgta a combom és azóta is ott van a patkó nyoma:)Jól van visszaültem,mivel pici volt ki akart velem menni a karám ajtón amin csak a felsö retesz volt bezárva mert ugye a lovak nem bújnak ki,és hát persze hogy neki vitt,akkor már olyan rosszul voltam,de megfogtam visszaültem.Kitalálta hogy ö galopppóni akar lenni hát jó,am az jó volt csal közben bakolt.Akkor ugorjunk egy cavalettit(gondoltam én)de ö verjünk cavalettit játszott:D elszórakoztam vele.Egy hét múlva már szlalomoztak vele a 3éves gyerekek.Büszke voltam rá:)

2012. szept. 11. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Én éppen most feszkeltem be magam egy kényelmes kórházi ágyba.


Délután lovagolni voltam, néhány órája mehetek szabadon. Egy nagyon öreg iskolaló volt alattam, aki ha nem pálcázzák csak megy a többiek által diktált iramban.


Nekem ki volt adva 3 kör járóiskola, majd vágta. Pálcáztam azt a szerencsétlent, mert csak a belső körből leste, hogy mikor tud a többiekhez felzárkózni.


Na most erről a lóról tudni kell, hogy hogyha elől kap pálcát meg sem érzi, így neki a hátsójára kell rásózni.

Valahogy átkínlodtam vele a járóiskola első körén, a második és a harmadik kört pedig szépen zártuk.

Ahogy kilépett a járóiskolából, ugetni kezdtünk, majd beugrott vágtába, ment egy fél kört és megtorpant, majd sétálni kezdett.


Mondtam neki, hogy "üget" mire ügetni kezdett, de a vágta vezényszóra nem reagált, ezért rácsaptam a seggére.


Csakhogy sikerült egy harapott sebbe ütnöm, minek hála, megkergült, ficánkolt, én meg még rátettem, mert közben a szeme előtt hadonásztam a pálcával.


Leestem róla, ő meg rálépett a kulccsontomra, én meg hallottam ahogy recsegnek a csontjaim.

Picit fáj a fejem, van 2 törött bordám, és egy porrá zúzott kulccsontom. Ma még kötelező bent maradnom, utána már bármi lehet :)

2012. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!