Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehet beadni egy vad...

Hogyan lehet beadni egy vad lónak a féreghajtót?

Figyelt kérdés
Be lehet nyomni a kajájába mondjuk?

#oltás #abrak #vad #Fféreghajtó
2012. szept. 23. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Bele, de valszeg kiköpi, mivelhogy kb. epés hányás íze van. Ezért szokták közvetlenül a szájába nyomni. Vagy vehetsz az új tablettásból, de azt is össze kell törni, különben kiválogatja.
2012. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mi lovunk kifejezetten imádja, mert tudtommal van olyan, aminek jó íze van. Rendesen boldog tőle, ha kap. :) Ez féreghajtó paszta, de nem tudom milyen termék, nézz utána, hogy van-e olyan aminek nincs rossz íze.
2012. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eléggé necces az ügy,mert ahány lóval találkoztam eddig, mind kiköpte a féreghajtót, mivel paszta és az íze kellemetlen. Nem olyan rég, augusztus körül adtunk be egy nagyon elhanyagolt, kiszámíthatatlan lónak féreghajtót. 2 órán át tanakodtunk, próbálkoztunk négyen hogy hogy adjuk be, hogy mi magunk se sérüljünk meg, meg a ló sem. Végül csak arra a döntésre jutottunk, hogy megkötöttük a lábait, fejét, és szét kellett nyitni a száját, és belenyomni. Vergődött egy kicsit, de nem volt nagyon vészes. A szemét betakartuk egy darab ronggyal, így nem látott semmit, megnyugodott egy kicsit.
2012. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tabletta almába rakva még lemegy szerintem.
2012. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!