Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kedvenc ló? Név, kor, nem,...

Kedvenc ló? Név, kor, nem, szín, fajta, egyebek? Írjátok köszi:D

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 17:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
89%
Jojó, 13 éves, pej, fajtáját nem tudom, de imádom <3 <3 amugy nagyon barátságos paci, csak sajnos nem az enyém
2012. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem:

Név: Kicsi

Kor: kb. 5 éves

Szín: Sárga

Fajta: kisbéri félvér

Különleges ismertető jel: Göndör a farka és a sörénye

Egyebek: Hiányos az idomítása, nem tudom futószárazni rendesen, mivel szinte sosem mentek vele régebben terepre, ezért félős, Nagyon játékos, tanulékony, imádja a gyerekeket, szereti a bicikliket!! :)

2012. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekem:

Név: Linda

Kor: 16 év

Nem: Kanca

Szín: Sötétpej,viszonylag rövid sörénnyel és farokkal.

Fajta:Magyar félvér

Egyéb: Kedves,Barátságos,Kényelmes vágtájú,gyors ügetésű,mozgékony;és nagyon gyors.Kantárral ás Hackamorral is lovagolható.Terepen szépen megy,nincs vele gond.

2012. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Infinity Dzhuliya Love (Dzsúlia,11 éves nyári fekete kanca fríz jellegű. Bal hátsó lába harisnyás másik három kesely, nincs olyan bokaszőrzete mint egy tipikus fríz lónak. Sörénye, farka hosszú,enyhén hullámos, 173cm mar magas, fején hóka. 2 és fél éve az enyém.:3 Egyébként nagyon barátságos,könnyen kezelhető,tanulékony és jó ugróképességű ló. Díjlovaglásban és díjugatásban versenyzünk.

Nekem Ő jelenti az életet ! <333 órákat tudnák áradozni róla.:") egyszerűen nincs rá szó ami kifejezné mennyire szeretem ezt az állatot.

2012. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Neve Pezsgő ,kora 4 éves, herélt, sárga ,magyar ügető !!!

Ő NEKEM A MINDENEM, GYÖNYÖRŰ PACI, SAJÁT LOVAM!!!!!

2012. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Név: Mítosz

Kor: 3-4 év

Nem: Herélt

Szín: Fekete

Fajta: Kisbéri félvér

Egyebek: Mikor a gazdája meg vette nem lehetett dolgozni vele, makacs volt, de az is bele tartozik hogy még nem volt belovagolva.A mostani gazdája belovagolta és díj ugratni is szokott.Nagyon szép ló és sajnálom hogy nem az enyém, de imádom <3

2012. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Név: Vajla

Kor: 16

Nem: kanca

Szín: pej, hókával és kesely mind a 4 lábán

Fajta: shagya arab


Név: Narima

Kor: kb. 7

Nem: kanca

Szín: szürke

Fajta: shagya arab

2012. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Név:Little Rocket Joe

kor:3éves

nem:herélt

szín:pej

fajta:sportpóni x sodrott

nagyon aranyos,saját pónim!gyors,és makacs de dolgozunk rajta(én lovagolom be),szeret labdázni meg kergetözni,széles Hókás,négyláb kesely kissé ideges de szeretem <3

2012. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Név: Hope

Kor: 5

Nem: kanca

Szín: Foltos (barna,fehér)

Fajta:tiszta vérű Paint horse

aki az enyimééé és imádom :)))))))

2012. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Név: Kacér

Kor: 17 év körüli

Nem: Kanca

Szín: Hát pej volt, de most már a sörénye meg a farka kezd világosodni, már inkább olyan sárgás a farka és a sörénye, már szinte az egész ló sárga.

Fajta: Jó kérdés.. Valami Félvér lehet.

Egyebek:

Nem az én lovam - sajnos -, ahol lovagolok ott egy aranyos ló, rajta szoktam lovagolni. A kedvencem ott :) Sajnos nincs lovam...

2012. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!