Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A kepen lathato nyereg milyen?

A kepen lathato nyereg milyen?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen nyereg ,megeri az ara? Tapasztalatok?


2012. okt. 10. 18:38
 1/10 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
2%
Hát nm igazán nagyon jó nyereg az árához képest én ezt ajánlom : [link] Nekünk ilyesmi van de a te bajod
2012. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző: mi az, hogy a te bajod? Miét lenne baja? (nem használom az adott nyergek közül egyiket sem, így nem tudok válaszolni a kérdésre, csak ráakadtam). Nekem tulajdon képpen tetszik a nyereg maga, meg ebbe a színbe szerelmes vagyok, de még nem volt "szerencsém" használni egy ilyet.
2012. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ránézésre jónak tűnik (nagyságrendekkel minőségibb mint az első által linkelt vásáros western), a márkájával eddig még nem volt gondom, viszont használni nem használtam ilyen nyerget.

Személy szerint inkább egy használt (vagy ennyi pénzért talán új) stübben ;)

2012. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, es nem western nyerget keresek, ha azt kerestem volna arrol erdeklodnek nem angol tipusurol...

Meg egyszer koszonom a valaszokat! :)

2012. okt. 10. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért már lehet profi nyerget csináltatni lóra-fenékre méretezve, pl. a Hunique-nál.
2012. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Míra.4 ***** válasza:
Sztem naon jó nekem ilyenem van.xdd
2012. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért én nem adnék érte ennyit. Elég alacsony a térdtámasza, el a legszembeötlőbb hátránya. A többséggel ellentétben én nem vagyok elégedett a Tattinis cuccok minőségével, ár-érték arányával, ilyen árfekvésben az ember hosszabb élettartamot várna.

Ennyi pénzért ennél sokkal jobb nyergeket lehet kapni. Nézegess használtakat, ilyen árfekvésben alig használtan elég komoly csúcsminőségű nyergeket lehet kapni.

Egyébként milyen célra kéne? Hobbira? Mert ha igen, akkor azt tudom mondani, hogy TÚL DRÁGA. Nagyon drága.

2012. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszaitokat, es engem nem erdegel az hogy mennyibe kerul, es nem akarok hasznaltat!!!
2012. okt. 11. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekes az ára, de nem szeretnél használtat, akkor is azt tudom tanácsolni, hogy ugyanilyen minőségű, de szerkezetileg jobb nyerget fele ennyiért is lehet kapni vadonatújat is.
2012. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hú, nagyon szép nyereg, ilyen áron valószínűleg nem egy darab bőr... Személy szerint örülnék egy kicsit kifejezettebb térdtámasznak, de így is nagyon szimpatikus :)
2012. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!