Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a lóról?

Mi a véleményetek erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 11. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Drága. Ok, írja, hogy díjlovaglásra felkészítve, ha mondjuk szerepelt már 1-2 versenyen eredményesen, akkor indokolt lehet az ár, csak úgy bemondásra nem szabad elhinni.
2012. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valóban drága.

Más kivetnivalót nem látok.

2012. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz ló, látszik, hogy jól be van lovagolva, de ennyit nem ér meg (még). Nem elég az, hogy fel van készítve, valami eredményt is fel kell mutatni, hogy ezt az árat megadják érte. Én max 600 ezret adnék.
2012. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is drágállom, 500-600.000 lenne a korrekt maximum.
2012. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem korrekt az ár, egyrészt mert 4 éves és még nincs eredménye, másrészt pedig mert azt nem hiszem el, hogy könnyű lovaglású és ifinek ajánlják.

Ő ugyanis egy JacksonXAcorn, a Jackson csikókról pedig mindenki tudja,hogy nem könnyű esetek. Lehet, hogy otthon jól dolgozik, de ha elvinnék versenyre, nem biztos, hogy a szokásos viselkedést tapasztalnák.

Mindenesetre jól néz ki a lovacska, nyereg alatt is jól dolgozik, ahogy elnéztem a videót, no de 880-ért eredmény nélkül nem igazán korrekt.

2012. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!