Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Furcsának tartjátok, hogy a...

AM33 kérdése:

Furcsának tartjátok, hogy a lovasoktatóm a példaképem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 07:17
 1/9 anonim válasza:
20%
jé nekem meg a takarítónő:)
2012. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem viccnek szántam! :-))) Érdekelne, mások éreztek-e már így!
2012. okt. 12. 07:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Jajmár, lehet, hogy az elsőnek tényleg egy takarítónő... :D

Amúgy szerintem egyáltalán nem furcsa. :)

2012. okt. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az oktatod nem szolgal pozitiv peldaval legalabb lovaglas, loval valo banasmod szempontjabol megette a fene az egeszet.
2012. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valakinek meg justin bieber, úgyhogy a lovasoktató még mindig jó választás. :)
2012. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyerekeknél teljesen normális az, hogy a tanítónéni, óvónéni, lovasoktató stb. a példaképük. "Idősebb" korban igen, furcsa. Oké, hogy szeretnél olyan jó lovas lenni, mint ő, de egy példakép egy kicsit több kéne, hogy legyen ennél.

Amúgy meg igaza van annak, aki Justin Biebert írta. Amilyen példaképeket manapság választanak sokan, neked még nem is áll olyan rosszul a szénád.

2012. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa! Csak akkor fejlődsz, és akkor tudod teljes mértékben megfogadni a tanácsait ha felnézel rá, tiszteled! Sok szempontból nekem is a példaképem az enyém. :)
2012. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak nagyon köszönöm!!! Megnyugodtam, mert pontosan úgy érzek, ahogy megfogalmaztad -- felnézek az oktatómra, tisztelem és nem utánozni, majmolni akarom, csak az értékrendjéből, módszereiből átvenni pozitívumokat! Szerintem remek dolog, ha felnőttként is van mit tanulni valakitől és tapasztalatokkal gazdagodni!
2012. okt. 12. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne furcsa!!!!
2012. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!