Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Irnatok lovas konyveket,...

Irnatok lovas konyveket, regenyeket?

Figyelt kérdés
A kislaányom oda vann a lovas tortenetekert, olyanokert ,mint a felhold farm, most 12 eves, minden lovas regeny erdekli, mig a tobbi gyerek szamitogepezik o addig lovas torteneteket olvas, vagy epp a lovardaban lovagol, gondozza a lovakat, az allomlovarol mesel, hogy vegyuk meg ... ,de o mas, a tudomanyos konyveket kinem alhatja igaz azokat is elolvasa ,de nem a kedvencei.Szeretnelek titeket kerdezni melyik konyvet ajanlatok nekem, hogy melyiket vegyem meg a szulinapjara (vagy akar tobbet is), lecives minel tobbet tudtok annal jobb!
2012. okt. 14. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor válaszolok még egyszer, mert gondolom hirdetés miatt moderálva lettem. Holott mondjuk lovasokról belinkelni valamit nm számít hirdetésnek, de ha azt mondom, hogy valahol láttam egy hirdetést, az már hirdetés...


Szóval, kedves kérdező, azt írtam az előbb, hogy a pony klubos regényeket tudom ajánlani :) Az kb ennek a korosztálynak való.

2012. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is a Pony Clubot (mai nevén már Penny Girl)-t ajánlanám, havonta 2db lovas könyv egyéb csodálatos ajándékok mellé! :)

Tessék beírni a google-be hogy Penny Girl és kiadja a honlapjukat, ahol csatlakozni lehet!


Amit ezen kívül ajánlanék:


Fuss, Artemisia, Fuss!


- A legszebb lovas történet amit valaha olvastam :)

2012. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fekete szepseg.
2012. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vágtázó fantom,lodobogás sorozat.Sanos a Penny girl nagyon drága bár nekem még van pár olyan könyvem.
2012. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már lovak, egyszarvúak is mehetnek? Ott van az Utolsó Egyszarvú Peter S. Beagle tollából, az egyik legszebb fantasy novella (kisregény?) amit valaha olvastam. Azonos címmel mesét is csináltak belőle, az is nagyon szép lett, meglepően könyvhű.
2012. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi! A ,, Félhold Farm ,, -rol halotatok?
2012. okt. 27. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Hallottam róla, sokan dicsérik.
2012. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előbb említette valaki a Fuss, Artemisia Fuss könyvet. gyönyörű könyv, elolvastam már legalább százszor :)
2013. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Chris Platt-Merengő
2013. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja es a Felhold Farm is jo! :)
2013. szept. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!