Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lovardáról? Valaki ismeri? Vagy ajánlanátok?

Figyelt kérdés

[link]


Most keresek lovardát magamnak, 18 éves teljesen kezdő lány vagyok.



2012. okt. 15. 17:07
 1/8 anonim válasza:
Pécselyen, a Csikós Lovasudvar megbízható és nagyon jó oktatók vannak ;) Nem tudom, hogy a Csikós Lovasudvar helyebéli vagy-e
2012. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos Budapesten keresnék jó lovardát, pedig nagyon tetszik a mutatott lovarda jellege. :(
2012. okt. 15. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem ismerem, Csömörön tudok jót ajánlani :)
2012. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én a Kőbányai Lovas Klub-ot fogom megnézni. :)

[link]

2012. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pécsely?

Tőlem konkrétan elszedtek 60.000 forintot azért, hogy naponta 15 percet lovagoljak, a többit pedig rudak pakolásával töltsem délben, míg a haladó lovasok napi 2 órát lovagoltak. Felejthetetlen tábor volt, 15 gyerekből a végére 7 maradt, és a felügyelőnek is majdnem eltört a keze.(többiek kulcscsonttörés, agyrázkódás, térdhúzódás, nem lovaglás közben!!!)

2012. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó; ezt a pécselyiről írtad, ugye?
2012. okt. 16. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"Budapesttől 15 percre, az M2-es mellett, betonos úton megközelíthető, szép, rendezett és tiszta környezetben várja a lovaglás kedvelőit a 12 Betyár Lovasiskola. Szakképzett oktatással és szelíd, tapasztalt lovakkal biztosítjuk a lovaglást minden korosztály számára, legyen akár kezdő, akár haladó lovasról szó. Lovaink között megtalálható a legegyszerűbb lovaglású iskolalótól a komolyabb ugróképességekkel rendelkező négylábúig mindenféle. Várjuk Önt és kedves családját, ismerőseit szeretettel!"ezt a lovarda oldláról szedtem ki!


[link] tiszta és rendezett, a lovaknak jó helye van, mindig kapnak rendesen enni-inni, az akadályparkot kedvedre hazsnálhatod, a pályáan van világítás. Ezenkívül van öltöző,zuhanyzó,wc és melegedő helység valamint külön nyerges a bértartóknak. Az emberek barátaágosak és a lovak is 0-24ben megfigyelés alattt vannak. A lovardában kb. 3-4 edző van, egyikük többszörös bajnok...A lovarda betonúton megközelíthető, Gödön van.-

2017. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!