Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

sziasztok! a véleményeteket szeretném kérni illetve segítségeteket. van egy 2 éves csikóm aki mostanában elkezdett köhögni, de csak akkor ha üget vagy vágtázik. én arra gondolok azért kezdte el mert nagyon poros a széna amit kap (ezt előbb is észre vettem) :( nézegettem a neten légúti tisztítókat, én ezt találtam a legjobbnak: [link]

szerintetek jó lenne a mi problémánkra, esetleg tapasztalat? vagy valami más ötlet?

előre is köszönöm a válaszokat:)



2012. okt. 22. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért én az állatorvossal is egyeztetnék. A legjobb lenne lecserélni a szénát, de ez elég nehezen kivitelezhető. Viszont ha locsolva adod a lónak, akkor kevésbé porol.
2012. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen hívd ki az állatorvost, mert egy kezdetben könnyen kezelhető próbléma akár gyógyíthatatlan kehességig fejlődhet kezeletlenül. Pontosan ki kell vizsgálni mi okozza, és azt kezelni, nem kontárkodni étrendkiegészítőkkel.
2012. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg hívj állatorvost.

Ha kehes a lovad, akkor oké, egyszer drága, de lehet gyógyítani kezdeti stádiumban.

Viszont ha hagyod, akkor csak egyre rosszabb lesz, ami azért 2 évesen nem mindegy.

2012. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
locsold be a szénát és az is segíthet ha fűrészpor van alatta nem szalma.
2012. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!